Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Barycz Sułów
Streaki - Barycz Sułów
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Barycz Sułów — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/6, 100%)
- Barycz Sułów — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Barycz Sułów — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/8, 88%)
- Barycz Sułów — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Barycz Sułów — jest niepokonany u siebie (6/8, 75%)
- Barycz Sułów — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (6/8, 75%)
- Barycz Sułów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (7/9, 78%)
Streaki - ROW Rybnik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ROW Rybnik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- ROW Rybnik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- ROW Rybnik — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- ROW Rybnik — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- ROW Rybnik — jest niepokonany w 1. połowie (3/3, 100%)
- ROW Rybnik — wygrywa 2. połowę (3/3, 100%)
- ROW Rybnik — jest niepokonany w 2. połowie (3/3, 100%)
- ROW Rybnik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (3/3, 100%)
- ROW Rybnik — więcej goli pada w 2. połowie (3/3, 100%)
Serie - Barycz Sułów
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Barycz Sułów — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Barycz Sułów — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barycz Sułów — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Barycz Sułów — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - ROW Rybnik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ROW Rybnik — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ROW Rybnik — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ROW Rybnik — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ROW Rybnik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ROW Rybnik — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barycz Sułów jest o 84% lepsza niż ROW Rybnik pod względem odsetku wygranych meczów.
| Barycz Sułów | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 38% | 60% | 46% |
Śr. goli/mecz | 3.13 | 3.20 | 3.15 |
Strzelone | 1.63 | 1.40 | 1.54 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.62 |
BTTS % | 75% | 60% | 69% |
Czyste konto % | 25% | 20% | 23% |
Nie strzelił % | 13% | 20% | 15% |
| ROW Rybnik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 4.00 | 3.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Stracone | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.08.2026Lvs Karkonosze Jelenia Góra0-3
- 15.08.2026Dvs Warta Gorzów2-2
- 09.08.2026Wvs Miedź Legnica II2-1
- 01.08.2026Wvs Kluczbork2-0
- 25.07.2026Wvs Górnik Polkowice2-1
- 18.07.2026Lvs ŁKS Łódź II1-3
- 18.07.2026Wvs Śląsk Wrocław II4-3
- 11.07.2026Lvs Lechia Zielona Góra1-2
- 08.07.2026Lvs Legia Warszawa II1-4
- 04.07.2026Wvs Kluczbork2-0
- 19.08.2026Wvs Carina Gubin4-0
- 16.08.2026Wvs Zaglebie Sosnowiec4-1
- 08.08.2026Lvs Karkonosze Jelenia Góra0-1
- 01.08.2026Wvs Warta Gorzów5-1
- 19.06.2021Dvs Lechia Zielona Góra2-2
- 12.06.2021Lvs Polonia Bytom1-3
- 05.06.2021Lvs Zagłębie Lubin II0-4
- 02.06.2021Lvs Ślęza Wrocław2-4
- 29.05.2021Lvs Piast Żmigród1-2
- 26.05.2021Dvs Kluczbork3-3
Progi bramkowe
| Barycz Sułów | ROW Rybnik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 88% (7/8) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 88% (7/8) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 63% (5/8) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 38% (3/8) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 13% (1/8) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 67% (6/9) | 67% (2/3) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 67% (2/3) |
2. połowa — 1-2 gole | 78% (7/9) | 0% (0/3) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 33% (1/3) |
| Barycz Sułów | ROW Rybnik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | — |
Over 1.5 | 50% (3/6) | — |
Over 2.5 | 0% (0/6) | — |
Over 3.5 | 0% (0/6) | — |
Nie strzelił | 67% (4/6) | — |
1. połowa — 1-2 gole | 67% (6/9) | 67% (2/3) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 67% (2/3) |
2. połowa — 1-2 gole | 78% (7/9) | 0% (0/3) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 33% (1/3) |
| Barycz Sułów | ROW Rybnik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | — |
Over 1.5 | 67% (4/6) | — |
Over 2.5 | 0% (0/6) | — |
Over 3.5 | 0% (0/6) | — |
Nie strzelił | 17% (1/6) | — |
1. połowa — 1-2 gole | 67% (6/9) | 67% (2/3) |
1. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 67% (2/3) |
2. połowa — 1-2 gole | 78% (7/9) | 0% (0/3) |
2. połowa — 1-3 gole | 78% (7/9) | 33% (1/3) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Barycz Sułów | ROW Rybnik | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 6% (2/33) | 8% (1/13) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 12% (4/33) | 8% (1/13) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 24% (8/33) | 31% (4/13) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 55% (18/33) | 69% (9/13) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 76% (25/33) | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 85% (28/33) | 92% (12/13) | 80% (16/20) |

