Football Stats
Herb Karkonosze Jelenia Góra
Karkonosze Jelenia GóraŚr. pkt/mecz 1.25
Poland / III Liga - Group 329 sierpnia 2026 17:00
Herb Odra Bytom Odrzański
Odra Bytom OdrzańskiŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Karkonosze Jelenia Góra

Streaki - Karkonosze Jelenia Góra

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Odra Bytom Odrzański

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Odra Bytom Odrzański — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Bytom Odrzański — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Bytom Odrzański — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Bytom Odrzański — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Bytom Odrzański — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Odra Bytom Odrzański — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Odra Bytom Odrzański — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Karkonosze Jelenia Góra

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Odra Bytom Odrzański

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Odra Bytom Odrzański — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Odra Bytom Odrzański — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Odra Bytom Odrzański — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Karkonosze Jelenia GóraKarkonosze Jelenia Góra00Herb Odra Bytom OdrzańskiOdra Bytom Odrzański
08.03Herb Odra Bytom OdrzańskiOdra Bytom Odrzański33Herb Karkonosze Jelenia GóraKarkonosze Jelenia Góra
17.08Herb Karkonosze Jelenia GóraKarkonosze Jelenia Góra53Herb Odra Bytom OdrzańskiOdra Bytom Odrzański
11.05Herb Odra Bytom OdrzańskiOdra Bytom Odrzański00Herb Karkonosze Jelenia GóraKarkonosze Jelenia Góra
14.10Herb Karkonosze Jelenia GóraKarkonosze Jelenia Góra20Herb Odra Bytom OdrzańskiOdra Bytom Odrzański

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Odra Bytom Odrzański jest o 33% lepsza niż Karkonosze Jelenia Góra pod względem odsetku wygranych meczów.

Karkonosze Jelenia GóraDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.00
1.90
1.45
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Odra Bytom OdrzańskiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
2.80
2.95
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Karkonosze Jelenia Góra jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Karkonosze Jelenia Góra u siebie
0.90 gola/mecz
Odra Bytom Odrzański na wyjeździe

Progi bramkowe

Karkonosze Jelenia GóraOdra Bytom Odrzański
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
53% (10/19)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
68% (13/19)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
58% (11/19)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
84% (16/19)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKarkonosze Jelenia GóraOdra Bytom Odrzański
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
III Liga - Group 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Barycz Sułów6411132.17
3Sparta Katowice6411132.17
7ROW Rybnik630391.50
9Kluczbork630391.50
10Stal Brzeg622281.33
11Stilon Gorzów622281.33
12Warta Gorzów622281.33
13Ślęza Wrocław620461.00
15Polonia Nysa612350.83
16Carina Gubin611440.67
18Rakow II602420.33