Football Stats
Herb Sparta Katowice
Sparta KatowiceŚr. pkt/mecz 1.70
Poland / III Liga - Group 35 września 2026 12:00
Herb Polonia Nysa
Polonia NysaŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Sparta Katowice

Streaki - Sparta Katowice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sparta Katowice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sparta Katowice — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sparta Katowice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sparta Katowice — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sparta Katowice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sparta Katowice — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sparta Katowice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Polonia Nysa

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Polonia Nysa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sparta Katowice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sparta Katowice — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Katowice — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Katowice — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Katowice — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Katowice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Katowice — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Polonia Nysa

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Polonia Nysa — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Polonia Nysa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.05Herb Polonia NysaPolonia Nysa23Herb Sparta KatowiceSparta Katowice
08.11Herb Sparta KatowiceSparta Katowice11Herb Polonia NysaPolonia Nysa

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sparta Katowice jest o 150% lepsza niż Polonia Nysa pod względem odsetku wygranych meczów.

Sparta KatowiceDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
2.30
2.35
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Polonia NysaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
3.60
2.40
3.00
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
2.20
1.40
1.80
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Sparta Katowice jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Sparta Katowice u siebie
1.00 gola/mecz
Polonia Nysa na wyjeździe

Progi bramkowe

Sparta KatowicePolonia Nysa
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
74% (14/19)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
79% (15/19)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
53% (10/19)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
68% (13/19)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSparta KatowicePolonia Nysa
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
III Liga - Group 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Barycz Sułów6411132.17
3Sparta Katowice6411132.17
7ROW Rybnik630391.50
9Kluczbork630391.50
10Stal Brzeg622281.33
11Stilon Gorzów622281.33
12Warta Gorzów622281.33
13Ślęza Wrocław620461.00
15Polonia Nysa612350.83
16Carina Gubin611440.67
18Rakow II602420.33