Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Zagłębie Lubin II
Streaki - Zagłębie Lubin II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zagłębie Lubin II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Zagłębie Lubin II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Zagłębie Lubin II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Zagłębie Lubin II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Zagłębie Lubin II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Zagłębie Lubin II — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Zagłębie Lubin II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Zagłębie Lubin II — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Karkonosze Jelenia Góra
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Karkonosze Jelenia Góra — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Karkonosze Jelenia Góra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karkonosze Jelenia Góra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Zagłębie Lubin II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zagłębie Lubin II — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zagłębie Lubin II — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Zagłębie Lubin II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zagłębie Lubin II — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zagłębie Lubin II — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Zagłębie Lubin II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Zagłębie Lubin II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - Karkonosze Jelenia Góra
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Karkonosze Jelenia Góra — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zagłębie Lubin II jest o 67% lepsza niż Karkonosze Jelenia Góra pod względem odsetku wygranych meczów.
| Zagłębie Lubin II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.40 | 3.65 |
Strzelone | 1.90 | 2.00 | 1.95 |
Stracone | 2.00 | 1.40 | 1.70 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Karkonosze Jelenia Góra | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.30 | 2.65 |
Strzelone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
Stracone | 0.60 | 1.90 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 80% | 60% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Warta Gorzów2-0
- 22.08.2026Wvs Miedź Legnica II3-2
- 19.08.2026Wvs Kluczbork3-1
- 16.08.2026Dvs Rakow II2-2
- 08.08.2026Dvs Polonia Nysa2-2
- 01.08.2026Wvs Sparta Katowice1-0
- 30.05.2026Lvs Goczałkowice Zdrój2-3
- 22.05.2026Lvs Miedź Legnica II1-3
- 15.05.2026Wvs Warta Gorzów2-1
- 12.05.2026Lvs Carina Gubin1-4
- 29.08.2026Dvs Odra Bytom Odrzański0-0
- 23.08.2026Lvs Górnik Polkowice1-2
- 19.08.2026Wvs Barycz Sułów3-0
- 14.08.2026Dvs Carina Gubin1-1
- 08.08.2026Wvs ROW Rybnik1-0
- 01.08.2026Dvs Zaglebie Sosnowiec0-0
- 30.05.2026Wvs Górnik Zabrze II2-0
- 23.05.2026Lvs Lechia Zielona Góra0-4
- 17.05.2026Wvs Polonia Nysa3-1
- 13.05.2026Dvs Słowianin2-2
Progi bramkowe
| Zagłębie Lubin II | Karkonosze Jelenia Góra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 79% (15/19) |
| Zagłębie Lubin II | Karkonosze Jelenia Góra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 79% (15/19) |
| Zagłębie Lubin II | Karkonosze Jelenia Góra | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 47% (9/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 63% (12/19) | 63% (12/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 47% (9/19) | 58% (11/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 84% (16/19) | 79% (15/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Zagłębie Lubin II | Karkonosze Jelenia Góra | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 20% (4/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

