Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Victoria Września
Streaki - Victoria Września
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Victoria Września — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Victoria Września — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Victoria Września — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Victoria Września — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Victoria Września — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Victoria Września — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Victoria Września — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Lech Poznań II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lech Poznań II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Lech Poznań II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lech Poznań II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lech Poznań II — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- Lech Poznań II — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Victoria Września
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Victoria Września — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Victoria Września — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Victoria Września — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Victoria Września — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Victoria Września — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Victoria Września — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Lech Poznań II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lech Poznań II — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznań II — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznań II — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznań II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Lech Poznań II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Victoria Września jest o 150% lepsza niż Lech Poznań II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Victoria Września | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.70 | 2.60 |
Strzelone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
| Lech Poznań II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.50 | 3.00 |
Strzelone | 1.90 | 0.80 | 1.35 |
Stracone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
BTTS % | 90% | 50% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Lech Poznań II2-1
- 23.05.2026Lvs Lipno Stęszew1-3
- 16.05.2026Wvs Kluczevia Stargard2-1
- 13.05.2026Lvs Unia Swarzędz1-2
- 09.05.2026Lvs Luzino0-1
- 01.05.2026Wvs Elana Toruń3-2
- 25.04.2026Dvs Polonia Środa0-0
- 19.04.2026Wvs Tłuchowia2-0
- 12.04.2026Wvs Pogoń Szczecin II2-1
- 04.04.2026Dvs Noteć Czarnków0-0
- 30.05.2026Lvs Victoria Września1-2
- 23.05.2026Lvs Pogoń Nowe Skalmierzyce0-3
- 17.05.2026Lvs Zawisza Bydgoszcz2-4
- 13.05.2026Lvs Tłuchowia1-3
- 09.05.2026Dvs Cartusia Kartuzy0-0
- 30.04.2026Wvs Wybrzeże Rewalskie Rewal6-2
- 25.04.2026Dvs Pogoń Szczecin II2-2
- 19.04.2026Wvs Flota Świnoujście3-1
- 15.04.2026Lvs Noteć Czarnków1-2
- 10.04.2026Wvs Wda Świecie3-2
Progi bramkowe
| Victoria Września | Lech Poznań II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Victoria Września | Lech Poznań II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Victoria Września | Lech Poznań II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Victoria Września | Lech Poznań II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

