Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Unia Swarzędz
Streaki - Unia Swarzędz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Unia Swarzędz — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Unia Swarzędz — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Unia Swarzędz — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Unia Swarzędz — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Unia Swarzędz — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Luzino
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Luzino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Luzino — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Luzino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Luzino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Luzino — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Luzino — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Luzino — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Luzino — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Luzino — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Luzino — wygrywa (14/20, 70%)
Serie - Unia Swarzędz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Unia Swarzędz — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Unia Swarzędz — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Serie - Luzino
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Luzino — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Luzino — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Luzino — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Luzino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Luzino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Luzino jest o 40% lepsza niż Unia Swarzędz pod względem odsetku wygranych meczów.
| Unia Swarzędz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Luzino | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 60% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 3.60 | 3.70 |
Strzelone | 2.50 | 2.40 | 2.45 |
Stracone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.09.2026Dvs Lech Poznań II1-1
- 28.08.2026Lvs Kluczevia Stargard0-2
- 23.08.2026Lvs Wda Świecie0-1
- 19.08.2026Wvs Elana Toruń3-2
- 14.08.2026Lvs Noteć Czarnków0-3
- 09.08.2026Lvs Kalisz0-1
- 01.08.2026Wvs Grom Nowy Staw3-2
- 30.05.2026Lvs Lipno Stęszew3-4
- 23.05.2026Wvs Wybrzeże Rewalskie Rewal3-1
- 17.05.2026Wvs Elana Toruń4-0
- 02.09.2026Lvs Wisla Plock2-3
- 28.08.2026Wvs Lipno Stęszew2-1
- 23.08.2026Lvs Stargard Szczeciński1-2
- 19.08.2026Wvs Chemik Bydgoszcz3-1
- 14.08.2026Wvs Victoria Września3-1
- 09.08.2026Dvs Bałtyk Koszalin1-1
- 01.08.2026Wvs Kotwica Kórnik6-2
- 03.06.2026Lvs KSZO 19291-2
- 30.05.2026Wvs Kluczevia Stargard3-2
- 23.05.2026Lvs Zawisza Bydgoszcz0-2
Progi bramkowe
| Unia Swarzędz | Luzino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
| Unia Swarzędz | Luzino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
| Unia Swarzędz | Luzino | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Unia Swarzędz | Luzino | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 40% (8/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

