Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Bourg-en-bresse 01
Streaki - Bourg-en-bresse 01
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bourg-en-bresse 01 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Bourg-en-bresse 01 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Bourg-en-bresse 01 — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Bourg-en-bresse 01 — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Bourg-en-bresse 01 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Bourg-en-bresse 01 — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Villefranche
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Villefranche — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Villefranche — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villefranche — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villefranche — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Villefranche — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Villefranche — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Villefranche — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- Villefranche — poniżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
- Villefranche — powyżej 7.5 rożnych (3/4, 75%)
- Villefranche — poniżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
- Villefranche — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
- Villefranche — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
- Villefranche — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
Serie - Bourg-en-bresse 01
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — powyżej 1.5 spalonych w 34 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bourg-en-bresse 01 — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Villefranche
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Villefranche — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villefranche — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Villefranche — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villefranche — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villefranche — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Villefranche — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Villefranche — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bourg-en-bresse 01 jest o 14% lepsza niż Villefranche pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bourg-en-bresse 01 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.50 | 2.40 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Villefranche | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.00 | 2.55 |
Strzelone | 1.70 | 0.80 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.05.2026Wvs Valenciennes1-0
- 02.05.2026Wvs Villefranche1-0
- 24.04.2026Lvs Sochaux1-2
- 17.04.2026Lvs Caen0-2
- 10.04.2026Lvs Dijon0-2
- 03.04.2026Wvs Gobelins1-0
- 27.03.2026Lvs Fleury 910-3
- 21.03.2026Dvs Stade Briochin1-1
- 13.03.2026Lvs Versailles0-1
- 06.03.2026Wvs Rouen3-1
- 15.05.2026Dvs Concarneau2-2
- 02.05.2026Lvs Bourg-en-bresse 010-1
- 24.04.2026Lvs Caen0-3
- 17.04.2026Wvs Gobelins3-1
- 10.04.2026Dvs Stade Briochin0-0
- 03.04.2026Wvs Rouen2-1
- 27.03.2026Dvs Orleans0-0
- 20.03.2026Lvs Le Puy Foot2-3
- 13.03.2026Wvs Chateauroux1-0
- 06.03.2026Lvs Valenciennes2-3
Progi bramkowe
| Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (1/40) | 10.00 (1/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | 100% (1/1) | — |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | 0% (0/1) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.71 | 3.45 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 38% (9/24) | 35% (7/20) | 50% (2/4) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (16/24) | 65% (13/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Earned | 42% (10/24) | 40% (8/20) | 50% (2/4) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (6/24) | 20% (4/20) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (6/24) | 20% (4/20) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (6/24) | 20% (4/20) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (2/24) | 5% (1/20) | 25% (1/4) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (2/24) | 5% (1/20) | 25% (1/4) |
Corners Earned | 89 | 69 | 20 |
| Ogółem | Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.04 | 5.05 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 38% (9/24) | 35% (7/20) | 50% (2/4) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (18/24) | 75% (15/20) | 75% (3/4) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (15/24) | 60% (12/20) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Corners Against | 58% (14/24) | 55% (11/20) | 75% (3/4) |
Over 5.5 Corners Against | 42% (10/24) | 40% (8/20) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Corners Against | 29% (7/24) | 30% (6/20) | 25% (1/4) |
Over 7.5 Corners Against | 17% (4/24) | 15% (3/20) | 25% (1/4) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (3/24) | 15% (3/20) | 0% (0/4) |
Corners Against | 121 | 101 | 20 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Villefranche notuje o 38% wyższy wynik niż Bourg-en-bresse 01 pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.25 (24/24) | 4.00 (20/20) | 5.50 (4/4) |
Over 0.5 Cards | 100% (24/24) | 100% (20/20) | 100% (4/4) |
Over 1.5 Cards | 92% (22/24) | 90% (18/20) | 100% (4/4) |
Over 2.5 Cards | 75% (18/24) | 70% (14/20) | 100% (4/4) |
Over 3.5 Cards | 50% (12/24) | 45% (9/20) | 75% (3/4) |
Over 4.5 Cards | 38% (9/24) | 35% (7/20) | 50% (2/4) |
Over 5.5 Cards | 29% (7/24) | 25% (5/20) | 50% (2/4) |
Over 6.5 Cards | 25% (6/24) | 20% (4/20) | 50% (2/4) |
Over 7.5 Cards | 13% (3/24) | 10% (2/20) | 25% (1/4) |
Total Cards | 102 | 80 | 22 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bourg-en-bresse 01 | Villefranche | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

