Football Stats
Herb Sochaux
Flaga FrancjaSochaux
9. miejsce w tabeli Ligue 2
Francja / Ligue 2Sezon 2026/27

2026/27 Sochaux — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R2
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sochaux — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sochaux — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sochaux — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sochaux — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sochaux — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sochaux — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sochaux — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sochaux — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sochaux — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sochaux — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sochaux — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sochaux — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sochaux — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sochaux — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sochaux — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sochaux — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Clermont Foot00Herb SochauxSochaux
21.08Herb SochauxSochaux10Guingamp
14.08RED Star FC 9300Herb SochauxSochaux
08.08Herb SochauxSochaux03Saint Etienne
15.05Herb SochauxSochaux22Le Puy Foot
09.05Chateauroux21Herb SochauxSochaux
02.05Herb SochauxSochaux11Valenciennes
24.04Herb SochauxSochaux21Bourg-en-bresse 01
17.04Dijon00Herb SochauxSochaux
10.04Herb SochauxSochaux22Fleury 91

Sochaux — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
1.10
1.50
2.60
Strzelone
0.80
0.70
1.50
Stracone
0.30
0.80
1.10
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
90%
40%
65%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.60
1.80
2.40
Strzelone
0.50
1.00
1.50
Stracone
0.10
0.80
0.90
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
90%
30%
60%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 73% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
7.50
9.50
5.50
Strzały celne / mecz
1.75
2.00
1.50
Strzały niecelne / mecz
4.50
5.00
4.00
Skuteczność strzałów
3.3%
5.3%
0.0%
Strzały na gola
30.00
19.00
Strzały celne na gola
7.00
4.00
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.00
6.50
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.50
1.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 22% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.60 (5/20)
8.50 (2/10)
10.33 (3/10)
Over 6.5 Corners
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Over 7.5 Corners
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Over 8.5 Corners
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Over 9.5 Corners
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Over 10.5 Corners
40% (2/5)
0% (0/2)
67% (2/3)
Over 11.5 Corners
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Over 12.5 Corners
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Over 13.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Over 14.5 Corners
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.35
4.80
3.90
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
87
48
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.60 (20/20)
4.20 (10/10)
3.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
72
42
30
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sochaux

Wynik meczu

0-0
2 (50%)
0-3
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
0-3
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sochaux

Liczba goli w meczu

0
2 (50%)
3
1 (25%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
3
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue 2.

Ligue 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Saint Etienne4400123.00
2Reims422082.00
3Montpellier422082.00
4Rodez421171.75
5Nancy421171.75
6Annecy421171.75
7Metz413061.50
8RED Star FC 93412151.25
9Sochaux412151.25
10Dunkerque411241.00
11Guingamp411241.00
12PAU411241.00
13Grenoble411241.00
14Laval411241.00
15Boulogne403130.75
16Clermont Foot403130.75
17Dijon402220.50
18Nantes401310.25