Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Thionville Lusitanos
Streaki - Thionville Lusitanos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Thionville Lusitanos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Thionville Lusitanos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Thionville Lusitanos — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Thionville Lusitanos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Thionville Lusitanos — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Thionville Lusitanos — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Thionville Lusitanos — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Thionville Lusitanos — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Caen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Caen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Caen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Caen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Caen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Caen — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Caen — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Caen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Caen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Caen — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Caen — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Caen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Caen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Caen — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Caen — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Caen — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Thionville Lusitanos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Caen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Caen — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 77 meczach z rzędu
- 🔥 Caen — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Caen — powyżej 1.5 spalonych w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Caen — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Caen — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Caen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Thionville Lusitanos jest o 50% lepsza niż Caen pod względem odsetku wygranych meczów.
| Thionville Lusitanos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 70% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.20 | 3.25 |
Strzelone | 1.30 | 2.40 | 1.85 |
Stracone | 2.00 | 0.80 | 1.40 |
BTTS % | 80% | 30% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 60% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Caen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 3.20 | 2.65 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 0.70 | 1.60 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.08.2026Wvs Aubagne3-0
- 18.07.2026Dvs Nancy2-2
- 11.07.2026Wvs Progres Niederkorn5-0
- 04.07.2026Wvs RM Hamm Benfica4-0
- 16.05.2026Lvs Chambly Thelle FC0-4
- 09.05.2026Lvs Bastia-Borgo0-3
- 02.05.2026Lvs Bourges Foot 181-4
- 25.04.2026Wvs Chantilly3-1
- 18.04.2026Dvs Colmar0-0
- 11.04.2026Wvs Feignies-Aulnoye1-0
- 07.08.2026Wvs Valenciennes4-0
- 15.05.2026Lvs Aubagne1-3
- 09.05.2026Dvs Concarneau0-0
- 24.04.2026Wvs Villefranche3-0
- 17.04.2026Wvs Bourg-en-bresse 012-0
- 10.04.2026Wvs Gobelins3-0
- 03.04.2026Dvs Stade Briochin1-1
- 27.03.2026Dvs Rouen1-1
- 21.03.2026Dvs Orleans1-1
- 13.03.2026Lvs Le Puy Foot0-1
Progi bramkowe
| Thionville Lusitanos | Caen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Thionville Lusitanos | Caen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Thionville Lusitanos | Caen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Thionville Lusitanos | Caen | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.40 (20/20) | — | 4.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Total Cards | 88 | — | 88 |
Highest in a Match | 11 | — | 11 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Thionville Lusitanos | Caen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

