Football Stats
Herb Quevilly
QuevillyŚr. pkt/mecz 1.20
Francja / Ligue 329 sierpnia 2026 14:45
Herb Fleury 91
Fleury 91Śr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Quevilly

1W — Quevilly1D1W — Fleury 91

Streaki - Quevilly

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Quevilly — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Quevilly — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Quevilly — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Quevilly — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Quevilly — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Quevilly — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Quevilly — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Quevilly — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Quevilly — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Quevilly — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Quevilly — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Quevilly — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Quevilly — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Fleury 91

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fleury 91 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Quevilly

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Quevilly — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Quevilly — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Fleury 91

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fleury 91 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb QuevillyQuevilly21Herb Fleury 91Fleury 91
13.03Herb Fleury 91Fleury 9121Herb QuevillyQuevilly
03.10Herb QuevillyQuevilly11Herb Fleury 91Fleury 91

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fleury 91 jest o 50% lepsza niż Quevilly pod względem odsetku wygranych meczów.

QuevillyDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.30
2.50
2.40
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Fleury 91DomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.60
2.75
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Fleury 91 jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Quevilly u siebie
1.40 gola/mecz
Fleury 91 na wyjeździe

Progi bramkowe

QuevillyFleury 91
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemQuevillyFleury 91
Match Cards AVG
3.65 (20/20)
3.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
73
73
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemQuevillyFleury 91
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ligue 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Rouen4310102.50
3La Roche VF4310102.50
4Gobelins421171.75
5Caen420261.50
6Orleans420261.50
7Cannes413061.50
8Le Puy Foot420261.50
9Bastia420261.50
10Versailles420261.50
11Concarneau412151.25
12Amiens411241.00
13Valenciennes411241.00
14Quevilly411241.00
15Villefranche410330.75
16Aubagne410330.75
18Fleury 91402220.50