Football Stats
Herb Fleury 91
Fleury 91Śr. pkt/mecz 1.45
Francja / Ligue 35 września 2026 14:45
Herb Villefranche
VillefrancheŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Fleury 91

1W — Fleury 911D0W — Villefranche

Streaki - Fleury 91

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fleury 91 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Fleury 91 — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Villefranche

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Villefranche — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Villefranche — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Villefranche — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Villefranche — powyżej 39.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
  • Villefranche — powyżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Villefranche — poniżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Villefranche — powyżej 7.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Villefranche — poniżej 8.5 rożnych (3/4, 75%)
  • Villefranche — powyżej 3.5 kartek (3/4, 75%)
  • Villefranche — powyżej 3.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
  • Villefranche — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (3/4, 75%)
  • Villefranche — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Villefranche — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Fleury 91

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fleury 91 — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fleury 91 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Villefranche

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Villefranche — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Villefranche — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villefranche — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villefranche — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villefranche — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Villefranche — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villefranche — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.02Herb Fleury 91Fleury 9122Herb VillefrancheVillefranche
05.09Herb VillefrancheVillefranche03Herb Fleury 91Fleury 91

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fleury 91 jest o 33% lepsza niż Villefranche pod względem odsetku wygranych meczów.

Fleury 91DomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.70
2.80
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
VillefrancheDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.90
2.30
2.60
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

Fleury 91 jest o +112% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Fleury 91 u siebie
0.80 gola/mecz
Villefranche na wyjeździe

Progi bramkowe

Fleury 91Villefranche
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFleury 91Villefranche
Match Cards AVG
5.50 (4/4)
5.50 (4/4)
Over 0.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 1.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 2.5 Cards
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 3.5 Cards
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 4.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 5.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 6.5 Cards
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 7.5 Cards
25% (1/4)
25% (1/4)
Total Cards
22
22
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
3
3

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFleury 91Villefranche
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ligue 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Rouen4310102.50
3La Roche VF4310102.50
4Gobelins421171.75
5Caen420261.50
6Orleans420261.50
7Cannes413061.50
8Le Puy Foot420261.50
9Bastia420261.50
10Versailles420261.50
11Concarneau412151.25
12Amiens411241.00
13Valenciennes411241.00
14Quevilly411241.00
15Villefranche410330.75
16Aubagne410330.75
18Fleury 91402220.50