Football Stats
Herb La Roche VF
La Roche VFŚr. pkt/mecz 2.15
Francja / Ligue 319 września 2026 14:45
Herb Valenciennes
ValenciennesŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - La Roche VF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • La Roche VF — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • La Roche VF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • La Roche VF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • La Roche VF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • La Roche VF — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • La Roche VF — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • La Roche VF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • La Roche VF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Valenciennes

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Valenciennes — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Valenciennes — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Valenciennes — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Valenciennes — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valenciennes — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valenciennes — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valenciennes — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Valenciennes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Valenciennes — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Valenciennes — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Valenciennes — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Valenciennes — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Valenciennes — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - La Roche VF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 La Roche VF — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 La Roche VF — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 La Roche VF — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Valenciennes

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Valenciennes — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valenciennes — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. La Roche VF jest o 100% lepsza niż Valenciennes pod względem odsetku wygranych meczów.

La Roche VFDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.30
2.00
2.65
Strzelone
2.30
1.40
1.85
Stracone
1.00
0.60
0.80
BTTS %
80%
30%
55%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
ValenciennesDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.90
2.40
Strzelone
1.10
1.10
1.10
Stracone
0.80
1.80
1.30
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

La Roche VF jest o +109% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
La Roche VF u siebie
1.10 gola/mecz
Valenciennes na wyjeździe

Progi bramkowe

La Roche VFValenciennes
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemLa Roche VFValenciennes
Match Cards AVG
3.55 (20/20)
3.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
71
71
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLa Roche VFValenciennes
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Ligue 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Rouen5320112.20
3La Roche VF4310102.50
4Gobelins421171.75
5Caen420261.50
6Orleans420261.50
7Cannes413061.50
8Le Puy Foot420261.50
9Bastia420261.50
10Versailles420261.50
11Concarneau412151.25
12Valenciennes512251.00
13Amiens411241.00
14Quevilly411241.00
15Villefranche410330.75
16Aubagne410330.75
18Fleury 91402220.50