Football Stats
Herb Utrecht W
Utrecht WŚr. pkt/mecz 1.70
Holandia / Eredivisie Women16 sierpnia 2026 12:15
Herb Ajax W
Ajax WŚr. pkt/mecz 2.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Utrecht W

0W — Utrecht W1D6W — Ajax W

Streaki - Utrecht W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Utrecht W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Utrecht W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Utrecht W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Utrecht W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Utrecht W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Utrecht W — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Utrecht W — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Utrecht W — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Ajax W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ajax W — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ajax W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ajax W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ajax W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ajax W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ajax W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ajax W — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Utrecht W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Utrecht W — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Utrecht W — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Utrecht W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - Ajax W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ajax W — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Utrecht WUtrecht W01Herb Ajax WAjax W
15.03Herb Utrecht WUtrecht W02Herb Ajax WAjax W
07.12Herb Ajax WAjax W80Herb Utrecht WUtrecht W
16.03Herb Utrecht WUtrecht W11Herb Ajax WAjax W
16.11Herb Ajax WAjax W10Herb Utrecht WUtrecht W
10.03Herb Utrecht WUtrecht W02Herb Ajax WAjax W
05.11Herb Ajax WAjax W52Herb Utrecht WUtrecht W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ajax W jest o 30% lepsza niż Utrecht W pod względem odsetku wygranych meczów.

Utrecht WDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
3.90
3.60
Strzelone
2.00
1.80
1.90
Stracone
1.30
2.10
1.70
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Ajax WDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
3.30
3.30
3.30
Strzelone
2.70
2.10
2.40
Stracone
0.60
1.20
0.90
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Ajax W jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Utrecht W u siebie
2.10 gola/mecz
Ajax W na wyjeździe

Progi bramkowe

Utrecht WAjax W
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUtrecht WAjax W
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Eredivisie Women — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Twente W220063.00
2AZ W220063.00
3Ajax W220063.00
4PSV/Eindhoven W211042.00
5Feyenoord W210131.50
6De Graafschap W210131.50
7Utrecht W201110.50
8Heerenveen W200200.00
9PEC Zwolle W200200.00
10ADO Den Haag W200200.00