Football Stats
Herb Feyenoord W
Feyenoord WŚr. pkt/mecz 2.05
Holandia / Eredivisie Women6 września 2026 12:15
Herb PSV/Eindhoven W
PSV/Eindhoven WŚr. pkt/mecz 2.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Feyenoord W

Streaki - Feyenoord W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Feyenoord W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Feyenoord W — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Feyenoord W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Feyenoord W — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Feyenoord W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Feyenoord W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Feyenoord W — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Feyenoord W — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Feyenoord W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - PSV/Eindhoven W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PSV/Eindhoven W — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • PSV/Eindhoven W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • PSV/Eindhoven W — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • PSV/Eindhoven W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • PSV/Eindhoven W — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • PSV/Eindhoven W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • PSV/Eindhoven W — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Feyenoord W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Feyenoord W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Feyenoord W — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Feyenoord W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Feyenoord W — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Feyenoord W — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Feyenoord W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - PSV/Eindhoven W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PSV/Eindhoven W — jest niepokonany w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV/Eindhoven W — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV/Eindhoven W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.02Herb Feyenoord WFeyenoord W22Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W
21.12Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W11Herb Feyenoord WFeyenoord W
17.05Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W32Herb Feyenoord WFeyenoord W
21.12Herb Feyenoord WFeyenoord W14Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W
24.03Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W11Herb Feyenoord WFeyenoord W
17.11Herb Feyenoord WFeyenoord W02Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W
31.03Herb Feyenoord WFeyenoord W11Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W
27.11Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W31Herb Feyenoord WFeyenoord W
08.05Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W21Herb Feyenoord WFeyenoord W
05.12Herb PSV/Eindhoven WPSV/Eindhoven W10Herb Feyenoord WFeyenoord W

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. PSV/Eindhoven W jest o 17% lepsza niż Feyenoord W pod względem odsetku wygranych meczów.

Feyenoord WDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
2.50
1.60
2.05
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
PSV/Eindhoven WDomWyjazdOgółem
Win %
60%
80%
70%
Śr. goli/mecz
3.10
3.10
3.10
Strzelone
2.40
2.30
2.35
Stracone
0.70
0.80
0.75
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Feyenoord W jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Feyenoord W u siebie
2.30 gola/mecz
PSV/Eindhoven W na wyjeździe

Progi bramkowe

Feyenoord WPSV/Eindhoven W
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFeyenoord WPSV/Eindhoven W
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Eredivisie Women — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Twente W220063.00
2AZ W220063.00
3Ajax W220063.00
4PSV/Eindhoven W211042.00
5Feyenoord W210131.50
6De Graafschap W210131.50
7Utrecht W201110.50
8Heerenveen W200200.00
9PEC Zwolle W200200.00
10ADO Den Haag W200200.00