Football Stats
Herb Ajax W
Ajax WŚr. pkt/mecz 2.30
Holandia / Eredivisie Women6 września 2026 16:45
Herb De Graafschap W
De Graafschap WŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Ajax W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ajax W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Ajax W — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ajax W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ajax W — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Ajax W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ajax W — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Ajax W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - De Graafschap W

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • De Graafschap W — przegrywa na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • De Graafschap W — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)

Serie - Ajax W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ajax W — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ajax W — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Serie - De Graafschap W

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ajax W jest o 40% lepsza niż De Graafschap W pod względem odsetku wygranych meczów.

Ajax WDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
2.90
3.40
3.15
Strzelone
2.40
2.20
2.30
Stracone
0.50
1.20
0.85
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
De Graafschap WDomWyjazdOgółem
Win %
100%
0%
50%
Śr. goli/mecz
1.00
3.00
2.00
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
0.00
2.00
1.00
BTTS %
0%
100%
50%
Czyste konto %
100%
0%
50%
Nie strzelił %
0%
0%
0%

Ostatnie 10 meczów

Ajax W jest o +140% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Ajax W u siebie
1.00 gola/mecz
De Graafschap W na wyjeździe

Progi bramkowe

Ajax WDe Graafschap W
Over 0.5
80% (8/10)
100% (1/1)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (1/1)
Over 2.5
60% (6/10)
100% (1/1)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/1)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/1)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
100% (2/2)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
100% (2/2)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (1/2)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (1/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAjax WDe Graafschap W
Under 0.5
9% (2/22)
10% (2/20)
0% (0/2)
Under 1.5
27% (6/22)
25% (5/20)
50% (1/2)
Under 2.5
45% (10/22)
45% (9/20)
50% (1/2)
Under 3.5
68% (15/22)
65% (13/20)
100% (2/2)
Under 4.5
77% (17/22)
75% (15/20)
100% (2/2)
Under 5.5
86% (19/22)
85% (17/20)
100% (2/2)
Eredivisie Women — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Twente W220063.00
2AZ W220063.00
3Ajax W220063.00
4PSV/Eindhoven W211042.00
5Feyenoord W210131.50
6De Graafschap W210131.50
7Utrecht W201110.50
8Heerenveen W200200.00
9PEC Zwolle W200200.00
10ADO Den Haag W200200.00