Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Lusitânia Lourosa
Streaki - Lusitânia Lourosa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lusitânia Lourosa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lusitânia Lourosa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lusitânia Lourosa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lusitânia Lourosa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Lusitânia Lourosa — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lusitânia Lourosa — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Lusitânia Lourosa — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
- Lusitânia Lourosa — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Lusitânia Lourosa — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - FC Porto B
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Porto B — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Porto B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Porto B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Porto B — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Porto B — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Porto B — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Porto B — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Porto B — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Porto B — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- FC Porto B — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- FC Porto B — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- FC Porto B — powyżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- FC Porto B — poniżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- FC Porto B — jest niepokonany (15/20, 75%)
- FC Porto B — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Lusitânia Lourosa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - FC Porto B
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Porto B — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Porto B — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Porto B — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Porto B — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Porto B — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Porto B — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Porto B jest o 83% lepsza niż Lusitânia Lourosa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lusitânia Lourosa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.80 | 2.60 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| FC Porto B | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.90 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
Stracone | 0.50 | 1.50 | 1.00 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 70% | 20% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.05.2026Lvs Leixoes1-2
- 09.05.2026Lvs Torreense1-2
- 02.05.2026Dvs Oliveirense0-0
- 26.04.2026Wvs Pacos Ferreira2-0
- 19.04.2026Lvs Portimonense2-3
- 13.04.2026Dvs FC Porto B1-1
- 05.04.2026Dvs União de Leiria0-0
- 21.03.2026Lvs Academico Viseu0-3
- 15.03.2026Lvs Vizela3-4
- 08.03.2026Wvs Sporting CP B1-0
- 15.05.2026Wvs Benfica B2-0
- 09.05.2026Wvs Sporting CP B1-0
- 04.05.2026Wvs Felgueiras 19321-0
- 26.04.2026Lvs Penafiel0-3
- 20.04.2026Lvs Leixoes0-3
- 13.04.2026Dvs Lusitânia Lourosa1-1
- 06.04.2026Wvs Chaves3-0
- 21.03.2026Lvs Portimonense1-2
- 16.03.2026Dvs Oliveirense0-0
- 08.03.2026Lvs Maritimo1-2
Progi bramkowe
| Lusitânia Lourosa | FC Porto B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Lusitânia Lourosa | FC Porto B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
| Lusitânia Lourosa | FC Porto B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Lusitânia Lourosa notuje o 100% wyższy wynik niż FC Porto B pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Lusitânia Lourosa | FC Porto B | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 7.50 (2/2) | 10.00 (1/1) | 5.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 50% (1/2) | 100% (1/1) | 0% (0/1) |
Total Cards | 15 | 10 | 5 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 5 |
Lowest in a Match | 5 | 10 | 5 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lusitânia Lourosa | FC Porto B | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

