Football Stats
Herb Amarante
Flaga PortugaliaAmarante
13. miejsce w tabeli Segunda Liga

2026/27 Amarante — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R1
P2
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Amarante — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Amarante — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Amarante — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Amarante — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Amarante — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Amarante — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Amarante — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Amarante — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Amarante — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Amarante — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Amarante — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Amarante — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Amarante — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Amarante — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Amarante — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Amarante — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Amarante — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb AmaranteAmarante10Benfica B
22.08Vizela00Herb AmaranteAmarante
16.08Herb AmaranteAmarante01Lusitânia Lourosa
08.08Tondela21Herb AmaranteAmarante
16.05Guimaraes B13Herb AmaranteAmarante
10.05Herb AmaranteAmarante10União Santarém
01.05Trofense00Herb AmaranteAmarante
26.04Herb AmaranteAmarante22CF Os Belenenses
19.04Mafra14Herb AmaranteAmarante
12.04Academica11Herb AmaranteAmarante

Amarante — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 40% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.80
0.90
1.70
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.40
0.20
0.60
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.10
2.30
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Under 1.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Amarante

Wynik meczu

0-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)
0-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Amarante

Liczba goli w meczu

1
2 (50%)
3
1 (25%)
0
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
3
1 (25%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Segunda Liga.

Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25