Football Stats
Herb Academica
Flaga PortugaliaAcademica
2. miejsce w tabeli Segunda Liga

2026/27 Academica — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz6
Gs1
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R0
P1
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt2.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Academica — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Academica — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Academica — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Academica — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Academica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Academica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Academica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Academica — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Academica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Academica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Academica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Academica — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Academica — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Academica — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Academica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb AcademicaAcademica02Lusitânia Lourosa
21.08Tondela02Herb AcademicaAcademica
14.08Herb AcademicaAcademica10Feirense
08.08Chaves14Herb AcademicaAcademica
16.05Herb AcademicaAcademica30Trofense
09.05Mafra33Herb AcademicaAcademica
03.05Herb AcademicaAcademica10Varzim
26.04União Santarém11Herb AcademicaAcademica
19.04Herb AcademicaAcademica21CF Os Belenenses
12.04Herb AcademicaAcademica11Amarante

Academica — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 38% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
1.10
1.00
2.10
Strzelone
0.90
0.70
1.60
Stracone
0.20
0.30
0.50
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.30
1.50
2.80
Strzelone
0.60
1.00
1.60
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 3.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Academica

Wynik meczu

4-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)
0-2
1 (25%)
2-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (50%)
2-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Academica

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
5
1 (25%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (75%)
2
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Segunda Liga.

Segunda Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Academica430192.25
3Sporting CP B430192.25
4Penafiel421171.75
5Farense421171.75
6Vizela421171.75
7Portimonense421171.75
8Benfica B421171.75
10Felgueiras 1932413061.50
11Leixoes420261.50
12AVS412151.25
13Amarante411241.00
14Tondela410330.75
15FC Porto B410330.75
16Torreense402220.50
17Feirense401310.25
18Chaves401310.25