Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy União de Leiria
Streaki - União de Leiria
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- União de Leiria — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- União de Leiria — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- União de Leiria — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- União de Leiria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- União de Leiria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- União de Leiria — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- União de Leiria — powyżej 29.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- União de Leiria — powyżej 2.5 kartek (3/3, 100%)
- União de Leiria — powyżej 2.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
Streaki - Benfica B
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Benfica B — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Benfica B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Benfica B — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Benfica B — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Benfica B — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- Benfica B — powyżej 5.5 kartek (3/3, 100%)
- Benfica B — powyżej 5.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
- Benfica B — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - União de Leiria
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 União de Leiria — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 União de Leiria — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 União de Leiria — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 União de Leiria — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Serie - Benfica B
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Benfica B — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Benfica B — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Benfica B — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Benfica B — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Benfica B jest o 14% lepsza niż União de Leiria pod względem odsetku wygranych meczów.
| União de Leiria | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.30 | 3.20 |
Strzelone | 1.70 | 1.60 | 1.65 |
Stracone | 1.40 | 1.70 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Benfica B | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.80 | 2.20 |
Strzelone | 1.50 | 0.70 | 1.10 |
Stracone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Lvs Vizela0-1
- 28.07.2026Lvs Las Palmas2-3
- 17.05.2026Dvs Feirense2-2
- 09.05.2026Lvs Vizela0-1
- 03.05.2026Lvs Farense0-3
- 25.04.2026Lvs Felgueiras 19321-2
- 18.04.2026Wvs Penafiel4-2
- 11.04.2026Dvs Benfica B2-2
- 05.04.2026Dvs Lusitânia Lourosa0-0
- 29.03.2026Wvs Pacos Ferreira2-0
- 10.08.2026Wvs Leixoes1-0
- 15.05.2026Lvs FC Porto B0-2
- 09.05.2026Lvs Academico Viseu0-2
- 01.05.2026Wvs Sporting CP B1-0
- 26.04.2026Lvs Maritimo1-2
- 22.04.2026Lvs Oliveirense0-3
- 11.04.2026Dvs União de Leiria2-2
- 07.04.2026Wvs Vizela2-1
- 22.03.2026Wvs Farense1-0
- 14.03.2026Lvs Pacos Ferreira0-1
Progi bramkowe
| União de Leiria | Benfica B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| União de Leiria | Benfica B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| União de Leiria | Benfica B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Benfica B notuje o 56% wyższy wynik niż União de Leiria pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | União de Leiria | Benfica B | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.83 (6/6) | 5.33 (3/3) | 8.33 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Over 3.5 Cards | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Over 4.5 Cards | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Over 5.5 Cards | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Over 6.5 Cards | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Over 7.5 Cards | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Total Cards | 41 | 16 | 25 |
Highest in a Match | 10 | 8 | 10 |
Lowest in a Match | 3 | 3 | 6 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | União de Leiria | Benfica B | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

