Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Chaves
Streaki - Chaves
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chaves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Chaves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Chaves — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Chaves — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Chaves — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Chaves — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Chaves — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Chaves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Chaves — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Chaves — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Chaves — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Chaves — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Chaves — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Chaves — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Chaves — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Chaves — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Feirense
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Feirense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Feirense — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Feirense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Feirense — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Feirense — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Feirense — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Feirense — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- Feirense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Feirense — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Feirense — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Feirense — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Feirense — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Feirense — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Feirense — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Feirense — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Feirense — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Chaves
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chaves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 78 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Chaves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Feirense
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Feirense — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 33 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — powyżej 2.5 kartek w 32 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — powyżej 2.5 kartek łącznie w 33 meczach z rzędu
- 🔥 Feirense — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chaves jest o 20% lepsza niż Feirense pod względem odsetku wygranych meczów.
| Chaves | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.10 | 2.90 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 1.40 | 1.90 | 1.65 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Feirense | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.00 | 2.50 | 1.75 |
Strzelone | 0.50 | 0.80 | 0.65 |
Stracone | 0.50 | 1.70 | 1.10 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 70% | 10% | 40% |
Nie strzelił % | 50% | 50% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Felgueiras 19321-2
- 23.08.2026Dvs AVS2-2
- 15.08.2026Lvs Sporting CP B0-1
- 08.08.2026Lvs Academica1-4
- 15.05.2026Wvs Maritimo3-1
- 09.05.2026Lvs Leixoes1-2
- 03.05.2026Lvs Portimonense2-3
- 27.04.2026Wvs Oliveirense2-1
- 18.04.2026Lvs Pacos Ferreira3-4
- 11.04.2026Wvs Torreense2-0
- 30.08.2026Lvs AVS0-2
- 24.08.2026Lvs FC Porto B0-1
- 14.08.2026Lvs Academica0-1
- 09.08.2026Dvs Felgueiras 19320-0
- 01.08.2026Dvs União Lamas2-2
- 18.07.2026Dvs Arouca0-0
- 17.05.2026Dvs União de Leiria2-2
- 09.05.2026Lvs Oliveirense1-2
- 03.05.2026Wvs Pacos Ferreira2-1
- 28.04.2026Dvs Torreense0-0
Progi bramkowe
| Chaves | Feirense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 50% (10/20) |
| Chaves | Feirense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 50% (10/20) |
| Chaves | Feirense | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Feirense notuje o 92% wyższy wynik niż Chaves pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Chaves | Feirense | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.83 (6/40) | 5.00 (1/20) | 9.60 (5/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (4/6) | 0% (0/1) | 80% (4/5) |
Over 7.5 Corners | 50% (3/6) | 0% (0/1) | 60% (3/5) |
Over 8.5 Corners | 33% (2/6) | 0% (0/1) | 40% (2/5) |
Over 9.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Over 10.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Over 11.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Over 12.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Over 13.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Over 14.5 Corners | 17% (1/6) | 0% (0/1) | 20% (1/5) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Chaves | Feirense | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 4.05 | 3.95 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 160 | 81 | 79 |
| Ogółem | Chaves | Feirense | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.67 | 6.10 | 5.25 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 227 | 122 | 105 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Feirense notuje o 26% wyższy wynik niż Chaves pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Chaves | Feirense | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.28 (40/40) | 5.55 (20/20) | 7.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 4.5 Cards | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Over 5.5 Cards | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 6.5 Cards | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Total Cards | 251 | 111 | 140 |
Highest in a Match | 13 | 9 | 13 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Chaves | Feirense | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

