Football Stats
Herb Hodonín
HodonínŚr. pkt/mecz 1.90
Czechy / 3. liga - MSFL15 sierpnia 2026 16:30
Herb Líšeň II
Líšeň IIŚr. pkt/mecz 2.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Hodonín

0W — Hodonín0D1W — Líšeň II

Streaki - Hodonín

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hodonín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hodonín — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Hodonín — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hodonín — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hodonín — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hodonín — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Hodonín — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hodonín — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Líšeň II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Líšeň II — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Líšeň II — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Líšeň II — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Líšeň II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Líšeň II — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Líšeň II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Líšeň II — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Líšeň II — wygrywa 2. połowę (14/20, 70%)

Serie - Hodonín

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hodonín — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hodonín — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Líšeň II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Líšeň II — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Líšeň II — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb HodonínHodonín01Herb Líšeň IILíšeň II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Líšeň II jest o 55% lepsza niż Hodonín pod względem odsetku wygranych meczów.

HodonínDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
3.90
3.25
Strzelone
1.50
2.60
2.05
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Líšeň IIDomWyjazdOgółem
Win %
90%
80%
85%
Śr. goli/mecz
4.00
3.60
3.80
Strzelone
3.50
2.80
3.15
Stracone
0.50
0.80
0.65
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
0%
20%
10%

Ostatnie 10 meczów

Líšeň II jest o +87% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Hodonín u siebie
2.80 gola/mecz
Líšeň II na wyjeździe

Progi bramkowe

HodonínLíšeň II
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHodonínLíšeň II
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 4.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
3. liga - MSFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Líšeň II5410132.60
2Sigma Olomouc II5401122.40
3Uničov5401122.40
4Frýdek-Místek5311102.00
5Vrchovina5311102.00
7Unie Hlubina530291.80
8Uherský Brod530291.80
9Slovácko II522181.60
10Zlín II522181.60
11Karviná II521271.40
12Hranice520361.20
13Vítkovice512251.00
14Hodonín502320.40
15Blansko502320.40
16Havířov502320.40
18Vsetín500500.00