Football Stats
Herb Sokol Tasovice
Sokol TasoviceŚr. pkt/mecz 1.45
Czechy / 4. liga - Divizie D30 sierpnia 2026 16:00
Herb Bedrichov
BedrichovŚr. pkt/mecz 0.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Sokol Tasovice

1W — Sokol Tasovice0D0W — Bedrichov

Streaki - Sokol Tasovice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sokol Tasovice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sokol Tasovice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sokol Tasovice — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sokol Tasovice — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sokol Tasovice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Sokol Tasovice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Bedrichov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bedrichov — jest niepokonany na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
  • Bedrichov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)

Serie - Sokol Tasovice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sokol Tasovice — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sokol Tasovice — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Bedrichov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bedrichov — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Sokol TasoviceSokol Tasovice41Herb BedrichovBedrichov

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Sokol TasoviceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.90
3.70
3.80
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
2.00
2.20
2.10
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
BedrichovDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
3.00
4.00
3.25
Strzelone
0.67
2.00
1.00
Stracone
2.33
2.00
2.25
BTTS %
67%
100%
75%
Czyste konto %
33%
0%
25%
Nie strzelił %
33%
0%
25%

Ostatnie 10 meczów

Bedrichov jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Sokol Tasovice u siebie
2.00 gola/mecz
Bedrichov na wyjeździe

Progi bramkowe

Sokol TasoviceBedrichov
Over 0.5
100% (10/10)
100% (1/1)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (1/1)
Over 2.5
70% (7/10)
100% (1/1)
Over 3.5
50% (5/10)
100% (1/1)
Nie strzelił
30% (3/10)
0% (0/1)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (2/4)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (3/4)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
75% (3/4)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (3/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSokol TasoviceBedrichov
Under 0.5
8% (2/24)
5% (1/20)
25% (1/4)
Under 1.5
13% (3/24)
10% (2/20)
25% (1/4)
Under 2.5
29% (7/24)
30% (6/20)
25% (1/4)
Under 3.5
42% (10/24)
45% (9/20)
25% (1/4)
Under 4.5
67% (16/24)
65% (13/20)
75% (3/4)
Under 5.5
79% (19/24)
75% (15/20)
100% (4/4)
4. liga - Divizie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tatran Bohunice211042.00
2Znojmo211042.00
3Kuřim210131.50
4Sokol Tasovice110033.00
6Pelhřimov110033.00
7FS Třebíč210131.50
8Velká Bíteš210131.50
9Humpolec101011.00
11Bedrichov101011.00
14Sparta Brno100100.00
16Chotebor100100.00