Football Stats
Herb Frýdlant
FrýdlantŚr. pkt/mecz 0.80
Czechy / 4. liga - Divizie F29 sierpnia 2026 16:00
Herb Šumperk
ŠumperkŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Frýdlant

0W — Frýdlant1D2W — Šumperk

Streaki - Frýdlant

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Frýdlant — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Frýdlant — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Frýdlant — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Frýdlant — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Frýdlant — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Šumperk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Šumperk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Šumperk — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šumperk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šumperk — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šumperk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šumperk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Šumperk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Frýdlant

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Frýdlant — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Frýdlant — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Frýdlant — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Šumperk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Šumperk — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Šumperk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb FrýdlantFrýdlant15Herb ŠumperkŠumperk
15.03Herb FrýdlantFrýdlant02Herb ŠumperkŠumperk
10.08Herb ŠumperkŠumperk00Herb FrýdlantFrýdlant

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Šumperk jest o 67% lepsza niż Frýdlant pod względem odsetku wygranych meczów.

FrýdlantDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
3.10
4.60
3.85
Strzelone
0.70
1.50
1.10
Stracone
2.40
3.10
2.75
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
ŠumperkDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
3.20
2.80
3.00
Strzelone
1.10
1.20
1.15
Stracone
2.10
1.60
1.85
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Šumperk jest o +71% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Frýdlant u siebie
1.20 gola/mecz
Šumperk na wyjeździe

Progi bramkowe

FrýdlantŠumperk
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFrýdlantŠumperk
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 3.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
4. liga - Divizie F — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kravare220063.00
2Opava II211042.00
3Nový Jičín211042.00
4Šumperk211042.00
5Bospor Bohumín110033.00
6Zabreh110033.00
7Pustá Polom210131.50
9Hlučín210131.50
10Bílovec101011.00
11Stonava201110.50
13Vratimov100100.00
14Frydek-Mistek B100100.00
15Břidličná100100.00
16Frýdlant200200.00