Football Stats
Herb Jiskra Rýmařov
Jiskra RýmařovŚr. pkt/mecz 1.50
Czechy / 4. liga - Divizie F5 września 2026 16:00
Herb Stonava
StonavaŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Jiskra Rýmařov

2W — Jiskra Rýmařov0D0W — Stonava

Streaki - Jiskra Rýmařov

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jiskra Rýmařov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Jiskra Rýmařov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Jiskra Rýmařov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jiskra Rýmařov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jiskra Rýmařov — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jiskra Rýmařov — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Stonava

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stonava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stonava — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stonava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stonava — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stonava — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stonava — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stonava — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Jiskra Rýmařov

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jiskra Rýmařov — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Jiskra Rýmařov — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Jiskra Rýmařov — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jiskra Rýmařov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Stonava

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stonava — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Stonava — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Stonava — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Stonava — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.04Herb Jiskra RýmařovJiskra Rýmařov32Herb StonavaStonava
30.08Herb StonavaStonava23Herb Jiskra RýmařovJiskra Rýmařov

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stonava jest o 33% lepsza niż Jiskra Rýmařov pod względem odsetku wygranych meczów.

Jiskra RýmařovDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
3.70
3.10
3.40
Strzelone
1.80
1.80
1.80
Stracone
1.90
1.30
1.60
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
StonavaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
60%
60%
Śr. goli/mecz
3.20
3.60
3.40
Strzelone
1.80
2.10
1.95
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Stonava jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Jiskra Rýmařov u siebie
2.10 gola/mecz
Stonava na wyjeździe

Progi bramkowe

Jiskra RýmařovStonava
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJiskra RýmařovStonava
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 3.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
4. liga - Divizie F — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Kravare220063.00
2Opava II211042.00
3Nový Jičín211042.00
4Šumperk211042.00
5Bospor Bohumín110033.00
6Zabreh110033.00
7Pustá Polom210131.50
9Hlučín210131.50
10Bílovec101011.00
11Stonava201110.50
13Vratimov100100.00
14Frydek-Mistek B100100.00
15Břidličná100100.00
16Frýdlant200200.00