Football Stats
Herb FC Noah
FC NoahŚr. pkt/mecz 2.00
Armenia / Premier League2 sierpnia 2026 17:00
Herb Syunik
SyunikŚr. pkt/mecz 2.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy FC Noah

1W — FC Noah0D0W — Syunik

Streaki - FC Noah

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Noah — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • FC Noah — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Noah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - Syunik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Syunik — wygrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Syunik — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Syunik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - FC Noah

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — jest niepokonany w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Noah — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Syunik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Syunik — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Syunik — powyżej 2.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Syunik — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Syunik — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb FC NoahFC Noah30Herb SyunikSyunik

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Syunik jest o 36% lepsza niż FC Noah pod względem odsetku wygranych meczów.

FC NoahDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
2.20
2.20
2.20
Stracone
1.10
0.30
0.70
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
SyunikDomWyjazdOgółem
Win %
60%
90%
75%
Śr. goli/mecz
3.70
4.20
3.95
Strzelone
2.50
3.40
2.95
Stracone
1.20
0.80
1.00
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Syunik jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
FC Noah u siebie
3.40 gola/mecz
Syunik na wyjeździe

Progi bramkowe

FC NoahSyunik
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC NoahSyunik
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Under 3.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Noah5500153.00
2Alashkert5311102.00
3Sardarapat4310102.50
4Pyunik Yerevan4310102.50
5Ararat-Armenia5311102.00
6FC Urartu522181.60
7Shirak521271.40
8BKMA511340.80
9Gandzasar510430.60
10Ararat510430.60
11Syunik501410.20
12Van501410.20