Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Hansa Rostock
Streaki - Hansa Rostock
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Hansa Rostock — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Hansa Rostock — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Hansa Rostock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Hansa Rostock — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Hansa Rostock — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Hansa Rostock — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Hansa Rostock — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Hansa Rostock — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Hansa Rostock — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Hansa Rostock — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Waldhof Mannheim
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Waldhof Mannheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Waldhof Mannheim — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Waldhof Mannheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Waldhof Mannheim — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Waldhof Mannheim — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Waldhof Mannheim — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Waldhof Mannheim — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Hansa Rostock
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hansa Rostock — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hansa Rostock — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Waldhof Mannheim
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Waldhof Mannheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Waldhof Mannheim — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hansa Rostock jest o 43% lepsza niż Waldhof Mannheim pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hansa Rostock | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 2.70 | 3.80 |
Strzelone | 2.70 | 1.60 | 2.15 |
Stracone | 2.20 | 1.10 | 1.65 |
BTTS % | 90% | 60% | 75% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Waldhof Mannheim | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.90 | 3.55 |
Strzelone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
Stracone | 1.60 | 2.60 | 2.10 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Wvs Hoffenheim II3-2
- 16.05.2026Wvs FC Saarbrücken4-3
- 09.05.2026Wvs Stuttgart II5-3
- 02.05.2026Dvs Alemannia Aachen1-1
- 25.04.2026Lvs SSV Jahn Regensburg2-5
- 18.04.2026Dvs FC Schweinfurt 050-0
- 11.04.2026Wvs SSV ULM 18465-1
- 08.04.2026Wvs Verl2-1
- 04.04.2026Lvs FC Viktoria Köln2-3
- 20.03.2026Wvs SV Wehen1-0
- 07.08.2026Wvs Fortuna Düsseldorf2-1
- 16.05.2026Lvs FC Ingolstadt 041-5
- 09.05.2026Wvs SSV Jahn Regensburg1-0
- 02.05.2026Lvs FC Saarbrücken0-2
- 25.04.2026Dvs FC Schweinfurt 052-2
- 19.04.2026Dvs SV Wehen3-3
- 11.04.2026Lvs MSV Duisburg1-4
- 07.04.2026Dvs Hoffenheim II1-1
- 04.04.2026Dvs TSV 1860 München1-1
- 21.03.2026Wvs Erzgebirge Aue2-1
Progi bramkowe
| Hansa Rostock | Waldhof Mannheim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Hansa Rostock | Waldhof Mannheim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Hansa Rostock | Waldhof Mannheim | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Hansa Rostock | Waldhof Mannheim | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.70 (20/20) | 4.70 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 3.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Total Cards | 94 | 94 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hansa Rostock | Waldhof Mannheim | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |

