Football Stats
Herb Fortuna Düsseldorf
Fortuna DüsseldorfŚr. pkt/mecz 1.25
Niemcy / 3. Liga28 sierpnia 2026 19:00
Herb Stuttgart II
Stuttgart IIŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Fortuna Düsseldorf

Streaki - Fortuna Düsseldorf

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Fortuna Düsseldorf — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Fortuna Düsseldorf — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Stuttgart II

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stuttgart II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stuttgart II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stuttgart II — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stuttgart II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stuttgart II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Fortuna Düsseldorf

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 35 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortuna Düsseldorf — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Stuttgart II

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stuttgart II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Stuttgart II — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Stuttgart II — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stuttgart II — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stuttgart II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Stuttgart II — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Fortuna DüsseldorfFortuna Düsseldorf10Herb Stuttgart IIStuttgart II

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fortuna Düsseldorf jest o 33% lepsza niż Stuttgart II pod względem odsetku wygranych meczów.

Fortuna DüsseldorfDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
3.90
3.65
Strzelone
1.60
2.40
2.00
Stracone
1.80
1.50
1.65
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
12.14
Śr. faule/mecz
10.86
Stuttgart IIDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.90
4.00
3.95
Strzelone
2.30
1.20
1.75
Stracone
1.60
2.80
2.20
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Fortuna Düsseldorf jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Fortuna Düsseldorf u siebie
1.20 gola/mecz
Stuttgart II na wyjeździe

Progi bramkowe

Fortuna DüsseldorfStuttgart II
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFortuna DüsseldorfStuttgart II
Match Corners AVG
9.08 (12/40)
9.08 (12/20)
Over 6.5 Corners
75% (9/12)
75% (9/12)
Over 7.5 Corners
58% (7/12)
58% (7/12)
Over 8.5 Corners
58% (7/12)
58% (7/12)
Over 9.5 Corners
42% (5/12)
42% (5/12)
Over 10.5 Corners
33% (4/12)
33% (4/12)
Over 11.5 Corners
33% (4/12)
33% (4/12)
Over 12.5 Corners
25% (3/12)
25% (3/12)
Over 13.5 Corners
8% (1/12)
8% (1/12)
Over 14.5 Corners
8% (1/12)
8% (1/12)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFortuna DüsseldorfStuttgart II
Corners Earned Match
4.80
4.80
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
96
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFortuna DüsseldorfStuttgart II
Match Cards AVG
4.95 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
99
99
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFortuna DüsseldorfStuttgart II
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 3.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00