Football Stats
Herb SpVgg Greuther Fürth
Flaga NiemcySpVgg Greuther Fürth
7. miejsce w tabeli 2. Bundesliga

2026/27 SpVgg Greuther Fürth — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R1
P1
Gz7
Gs8
RB-1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SpVgg Greuther Fürth — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • SpVgg Greuther Fürth — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SpVgg Greuther Fürth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SpVgg Greuther Fürth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SpVgg Greuther Fürth — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • SpVgg Greuther Fürth — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • SpVgg Greuther Fürth — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SpVgg Greuther Fürth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SpVgg Greuther Fürth — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SpVgg Greuther Fürth — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SpVgg Greuther Fürth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SpVgg Greuther Fürth — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SpVgg Greuther Fürth — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • SpVgg Greuther Fürth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SpVgg Greuther Fürth — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SpVgg Greuther Fürth — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SpVgg Greuther Fürth — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SpVgg Greuther Fürth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SpVgg Greuther Fürth — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SpVgg Greuther Fürth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Energie Cottbus34Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth
23.08Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth12VfL Bochum
15.08Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth241. FC Nürnberg
09.08FC St. Pauli11Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth
26.05Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth20Rot-Weiß Essen
22.05Rot-Weiß Essen10Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth
17.05Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth30Fortuna Düsseldorf
10.05Hertha BSC21Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth
03.05Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth111. FC Nürnberg
26.04VfL Bochum21Herb SpVgg Greuther FürthSpVgg Greuther Fürth

SpVgg Greuther Fürth — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 167% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.70
1.30
3.00
Strzelone
1.10
0.60
1.70
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
13.30
Śr. faule/mecz
9.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
0.70
1.80
2.50
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
0.40
1.10
1.50
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
14.00
Śr. faule/mecz
10.89

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 7% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.67
14.00
15.00
Strzały celne / mecz
6.67
6.00
7.00
Strzały niecelne / mecz
4.33
4.00
4.50
Skuteczność strzałów
15.9%
14.3%
16.7%
Strzały na gola
6.29
7.00
6.00
Strzały celne na gola
2.86
3.00
2.80
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
6.00
4.00
7.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 46% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.17
2.75
1.89
xGA (Against)
1.99
1.17
2.40
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 38% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.63 (19/20)
9.00 (10/10)
12.44 (9/10)
Over 6.5 Corners
95% (18/19)
90% (9/10)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
80% (8/10)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
63% (12/19)
50% (5/10)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
30% (3/10)
67% (6/9)
Over 10.5 Corners
32% (6/19)
20% (2/10)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
20% (2/10)
33% (3/9)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
10% (1/10)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
10% (1/10)
33% (3/9)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
0% (0/10)
33% (3/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.25
4.50
6.00
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
105
45
60

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.50 (20/20)
4.70 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
90
47
43
Highest in a Match
9
9
6
Lowest in a Match
1
3
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SpVgg Greuther Fürth

Wynik meczu

1-1
1 (33%)
4-3
1 (33%)
2-4
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)
2-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SpVgg Greuther Fürth

Liczba goli w meczu

2
1 (33%)
7
1 (33%)
6
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
2
1 (33%)
4
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. Bundesliga.

2. Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
11. FC Nürnberg330093.00
2Hertha BSC330093.00
3VfL Wolfsburg321072.33
51. FC Magdeburg320162.00
8Karlsruher SC311141.33
11VfL Bochum310231.00
12Energie Cottbus310231.00
13Hannover 96310231.00
14VfL Osnabrück310231.00
15Dynamo Dresden310231.00
16FC St. Pauli302120.67
17Holstein Kiel302120.67
18SV Darmstadt 98301210.33