Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy SSV Jahn Regensburg
Streaki - SSV Jahn Regensburg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SSV Jahn Regensburg — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- SSV Jahn Regensburg — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- SSV Jahn Regensburg — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- SSV Jahn Regensburg — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- SSV Jahn Regensburg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- SSV Jahn Regensburg — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Fortuna Düsseldorf
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortuna Düsseldorf — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortuna Düsseldorf — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Fortuna Düsseldorf — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - SSV Jahn Regensburg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 SSV Jahn Regensburg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Serie - Fortuna Düsseldorf
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fortuna Düsseldorf — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 35 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Düsseldorf — powyżej 2.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Düsseldorf — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Düsseldorf — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fortuna Düsseldorf jest o 13% lepsza niż SSV Jahn Regensburg pod względem odsetku wygranych meczów.
| SSV Jahn Regensburg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 4.00 | 3.20 |
Strzelone | 1.20 | 2.00 | 1.60 |
Stracone | 1.20 | 2.00 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| Fortuna Düsseldorf | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.90 | 3.70 |
Strzelone | 1.70 | 2.40 | 2.05 |
Stracone | 1.80 | 1.50 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 20% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Hoffenheim II1-5
- 16.08.2026Lvs FC Saarbrücken0-1
- 08.08.2026Wvs FC Viktoria Köln5-2
- 16.05.2026Lvs Energie Cottbus0-1
- 09.05.2026Lvs Waldhof Mannheim0-1
- 02.05.2026Wvs Hoffenheim II2-1
- 25.04.2026Wvs Hansa Rostock5-2
- 17.04.2026Lvs Alemannia Aachen1-3
- 12.04.2026Dvs TSV 1860 München2-2
- 07.04.2026Wvs Erzgebirge Aue1-0
- 28.08.2026Wvs Stuttgart II1-0
- 23.08.2026Lvs SC Freiburg1-5
- 15.08.2026Lvs Hoffenheim II0-2
- 07.08.2026Lvs Waldhof Mannheim1-2
- 25.07.2026Wvs Borussia Dortmund2-1
- 18.07.2026Lvs Lask Linz0-2
- 15.07.2026Wvs Ružomberok2-0
- 09.07.2026Wvs Benrath12-1
- 08.07.2026Wvs SC St. Tönis5-0
- 03.07.2026Wvs Monheim6-0
Progi bramkowe
| SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
| SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
| SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.55 (11/40) | — | 9.55 (11/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (9/11) | — | 82% (9/11) |
Over 7.5 Corners | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 8.5 Corners | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 9.5 Corners | 45% (5/11) | — | 45% (5/11) |
Over 10.5 Corners | 36% (4/11) | — | 36% (4/11) |
Over 11.5 Corners | 36% (4/11) | — | 36% (4/11) |
Over 12.5 Corners | 27% (3/11) | — | 27% (3/11) |
Over 13.5 Corners | 9% (1/11) | — | 9% (1/11) |
Over 14.5 Corners | 9% (1/11) | — | 9% (1/11) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 4.20 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 180 | 84 | 96 |
| Ogółem | SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.30 | 6.35 | 4.25 |
More Corners Than Opponent | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 65% (13/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 212 | 127 | 85 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Fortuna Düsseldorf notuje o 18% wyższy wynik niż SSV Jahn Regensburg pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.58 (40/40) | 4.20 (20/20) | 4.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 183 | 84 | 99 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | SSV Jahn Regensburg | Fortuna Düsseldorf | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |

