Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Ümraniyespor
Streaki - Ümraniyespor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ümraniyespor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ümraniyespor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Ümraniyespor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ümraniyespor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — poniżej 6.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Ümraniyespor — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Ümraniyespor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Ümraniyespor — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Ümraniyespor — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Ümraniyespor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Muğlaspor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Muğlaspor — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Muğlaspor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Muğlaspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Muğlaspor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Muğlaspor — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Muğlaspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
Serie - Ümraniyespor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ümraniyespor — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — poniżej 6.5 kartek w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — poniżej 6.5 kartek łącznie w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Ümraniyespor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Serie - Muğlaspor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Muğlaspor — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Muğlaspor jest o 40% lepsza niż Ümraniyespor pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ümraniyespor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 48% | 47% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 11.89 | 9.22 | 10.56 |
Śr. faule/mecz | 8.11 | 10.22 | 9.17 |
| Muğlaspor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Strzelone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
Stracone | 0.50 | 0.50 | 0.50 |
BTTS % | 10% | 10% | 10% |
Czyste konto % | 70% | 60% | 65% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Keçiörengücü2-2
- 22.08.2026Dvs Esenler Erokspor1-1
- 15.08.2026Lvs Fatih Karagümrük1-2
- 08.08.2026Dvs Mardin 19690-0
- 02.05.2026Lvs Keçiörengücü1-4
- 25.04.2026Wvs Adana Demirspor3-1
- 19.04.2026Lvs Vanspor FK1-2
- 13.04.2026Dvs Amed2-2
- 08.04.2026Wvs Sakaryaspor2-0
- 03.04.2026Lvs Bodrum FK0-1
- 28.08.2026Wvs Boluspor2-0
- 22.08.2026Dvs Bodrum FK0-0
- 16.08.2026Dvs Bandırmaspor0-0
- 09.08.2026Lvs Sarıyer0-2
- 10.05.2026Dvs Elazığspor0-0
- 04.05.2026Dvs Şanlıurfaspor1-1
- 30.04.2026Wvs Şanlıurfaspor1-0
- 25.04.2026Wvs Kastamonuspor3-0
- 19.04.2026Dvs Şanlıurfaspor0-0
- 12.04.2026Wvs Karaman FK4-0
Progi bramkowe
| Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
| Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ümraniyespor notuje o 228% wyższy wynik niż Muğlaspor pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.47 (19/40) | 9.83 (18/20) | 3.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (17/19) | 94% (17/18) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 68% (13/19) | 72% (13/18) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 42% (8/19) | 44% (8/18) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 37% (7/19) | 39% (7/18) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 32% (6/19) | 33% (6/18) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 32% (6/19) | 33% (6/18) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 26% (5/19) | 28% (5/18) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 21% (4/19) | 22% (4/18) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/18) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.81 | 4.90 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 43% (9/21) | 40% (8/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 95% (20/21) | 95% (19/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (15/21) | 75% (15/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (9/21) | 45% (9/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (1/21) | 5% (1/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 101 | 98 | 3 |
| Ogółem | Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.57 | 4.80 | 0.00 |
More Corners Than Opponent | 43% (9/21) | 40% (8/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Against | 86% (18/21) | 90% (18/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (15/21) | 75% (15/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 24% (5/21) | 25% (5/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 96 | 96 | 0 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Muğlaspor notuje o 79% wyższy wynik niż Ümraniyespor pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.48 (21/21) | 3.35 (20/20) | 6.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 81% (17/21) | 80% (16/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 67% (14/21) | 65% (13/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 48% (10/21) | 45% (9/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 29% (6/21) | 25% (5/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 24% (5/21) | 20% (4/20) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/21) | 0% (0/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/21) | 0% (0/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 73 | 67 | 6 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 6 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ümraniyespor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

