Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Sivasspor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sivasspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sivasspor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Sivasspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sivasspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sivasspor — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sivasspor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Sivasspor — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sivasspor — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sivasspor — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sivasspor — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Sivasspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Sivasspor — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Sivasspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Sivasspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Muğlaspor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Muğlaspor — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 6.5 rożnych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 5.5 kartek (1/1, 100%)
- Muğlaspor — powyżej 5.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Muğlaspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
- Muğlaspor — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
- Muğlaspor — jest niepokonany (10/13, 77%)
- Muğlaspor — jest niepokonany w 1. połowie (10/13, 77%)
- Muğlaspor — nie wygrywa 1. połowę (10/13, 77%)
- Muğlaspor — jest niepokonany w 2. połowie (10/13, 77%)
Serie - Sivasspor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sivasspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sivasspor — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Muğlaspor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Muğlaspor — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Muğlaspor — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sivasspor jest o 13% lepsza niż Muğlaspor pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sivasspor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 50% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 13.89 | 10.90 | 12.32 |
Śr. faule/mecz | 12.00 | 12.20 | 12.11 |
| Muğlaspor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 33% | 31% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 1.00 | 1.15 |
Strzelone | 0.70 | 0.33 | 0.62 |
Stracone | 0.50 | 0.67 | 0.54 |
BTTS % | 10% | 0% | 8% |
Czyste konto % | 70% | 67% | 69% |
Nie strzelił % | 60% | 67% | 62% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Batman Petrolspor1-2
- 24.08.2026Dvs Manisa F.K.2-2
- 16.08.2026Lvs Kayserispor0-2
- 08.08.2026Dvs Esenler Erokspor0-0
- 02.05.2026Lvs Bandırmaspor0-1
- 26.04.2026Wvs Iğdır FK2-1
- 19.04.2026Lvs Çorum FK1-3
- 13.04.2026Lvs İstanbulspor1-3
- 09.04.2026Wvs Boluspor2-1
- 05.04.2026Lvs Esenler Erokspor1-3
- 01.09.2026Wvs Ümraniyespor1-0
- 28.08.2026Wvs Boluspor2-0
- 22.08.2026Dvs Bodrum FK0-0
- 16.08.2026Dvs Bandırmaspor0-0
- 09.08.2026Lvs Sarıyer0-2
- 10.05.2026Dvs Elazığspor0-0
- 04.05.2026Dvs Şanlıurfaspor1-1
- 19.04.2026Dvs Şanlıurfaspor0-0
- 08.04.2026Lvs Karacabey Belediyespor0-3
- 29.03.2026Lvs Altınordu0-1
Progi bramkowe
| Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 67% (2/3) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 33% (1/3) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 67% (2/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 46% (6/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 46% (6/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 54% (7/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 54% (7/13) |
| Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 67% (2/3) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 0% (0/3) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 67% (2/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 46% (6/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 46% (6/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 54% (7/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 54% (7/13) |
| Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 33% (1/3) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 0% (0/3) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (3/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 46% (6/13) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 46% (6/13) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 54% (7/13) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 54% (7/13) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sivasspor notuje o 235% wyższy wynik niż Muğlaspor pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.70 (20/33) | 10.05 (19/20) | 3.00 (1/13) |
Over 6.5 Corners | 80% (16/20) | 84% (16/19) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners | 65% (13/20) | 68% (13/19) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners | 60% (12/20) | 63% (12/19) | 0% (0/1) |
Over 9.5 Corners | 55% (11/20) | 58% (11/19) | 0% (0/1) |
Over 10.5 Corners | 45% (9/20) | 47% (9/19) | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 40% (8/20) | 42% (8/19) | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 25% (5/20) | 26% (5/19) | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 20% (4/20) | 21% (4/19) | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 10% (2/20) | 11% (2/19) | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.33 | 5.45 | 3.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Earned | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Corners Earned | 62% (13/21) | 65% (13/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (12/21) | 60% (12/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Earned | 48% (10/21) | 50% (10/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Earned | 29% (6/21) | 30% (6/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Earned | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Corners Earned | 112 | 109 | 3 |
| Ogółem | Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.29 | 4.50 | 0.00 |
More Corners Than Opponent | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Corners Against | 67% (14/21) | 70% (14/20) | 0% (0/1) |
Over 3.5 Corners Against | 57% (12/21) | 60% (12/20) | 0% (0/1) |
Over 4.5 Corners Against | 43% (9/21) | 45% (9/20) | 0% (0/1) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (8/21) | 40% (8/20) | 0% (0/1) |
Over 6.5 Corners Against | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Corners Against | 14% (3/21) | 15% (3/20) | 0% (0/1) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/21) | 10% (2/20) | 0% (0/1) |
Corners Against | 90 | 90 | 0 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Muğlaspor notuje o 21% wyższy wynik niż Sivasspor pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (21/21) | 4.95 (20/20) | 6.00 (1/1) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (20/20) | 100% (1/1) |
Over 1.5 Cards | 90% (19/21) | 90% (18/20) | 100% (1/1) |
Over 2.5 Cards | 76% (16/21) | 75% (15/20) | 100% (1/1) |
Over 3.5 Cards | 71% (15/21) | 70% (14/20) | 100% (1/1) |
Over 4.5 Cards | 57% (12/21) | 55% (11/20) | 100% (1/1) |
Over 5.5 Cards | 48% (10/21) | 45% (9/20) | 100% (1/1) |
Over 6.5 Cards | 24% (5/21) | 25% (5/20) | 0% (0/1) |
Over 7.5 Cards | 19% (4/21) | 20% (4/20) | 0% (0/1) |
Total Cards | 105 | 99 | 6 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 6 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sivasspor | Muğlaspor | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 21% (7/33) | 10% (2/20) | 38% (5/13) |
Under 1.5 | 45% (15/33) | 40% (8/20) | 54% (7/13) |
Under 2.5 | 67% (22/33) | 50% (10/20) | 92% (12/13) |
Under 3.5 | 82% (27/33) | 70% (14/20) | 100% (13/13) |
Under 4.5 | 94% (31/33) | 90% (18/20) | 100% (13/13) |
Under 5.5 | 97% (32/33) | 95% (19/20) | 100% (13/13) |

