Football Stats
Herb Esenler Erokspor
Esenler EroksporŚr. pkt/mecz 1.55
Turcja / 1. Lig19 września 2026 19:00
Herb Fatih Karagümrük
Fatih KaragümrükŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Esenler Erokspor

Streaki - Esenler Erokspor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Esenler Erokspor — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Esenler Erokspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Esenler Erokspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Esenler Erokspor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Esenler Erokspor — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Esenler Erokspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Esenler Erokspor — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Esenler Erokspor — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Fatih Karagümrük

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fatih Karagümrük — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Esenler Erokspor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Esenler Erokspor — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — poniżej 12.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esenler Erokspor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Fatih Karagümrük

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 kartek w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 6.5 kartek łącznie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Fatih Karagümrük — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.04Herb Esenler EroksporEsenler Erokspor21Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük
01.12Herb Fatih KaragümrükFatih Karagümrük10Herb Esenler EroksporEsenler Erokspor

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Esenler EroksporDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.00
2.80
2.40
Strzelone
1.00
1.80
1.40
Stracone
1.00
1.00
1.00
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
62%
59%
60%
Śr. strzały/mecz
14.70
13.11
13.95
Śr. faule/mecz
12.00
9.56
10.84
Fatih KaragümrükDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
2.30
2.20
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
42%
46%
44%
Śr. strzały/mecz
10.50
9.70
10.06
Śr. faule/mecz
14.75
12.00
13.22

Ostatnie 10 meczów

Esenler Erokspor jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Esenler Erokspor u siebie
0.70 gola/mecz
Fatih Karagümrük na wyjeździe

Progi bramkowe

Esenler EroksporFatih Karagümrük
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Esenler Erokspor notuje o 11% wyższy wynik niż Fatih Karagümrük pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemEsenler EroksporFatih Karagümrük
Match Corners AVG
8.92 (37/40)
9.37 (19/20)
8.44 (18/20)
Over 6.5 Corners
78% (29/37)
89% (17/19)
67% (12/18)
Over 7.5 Corners
54% (20/37)
63% (12/19)
44% (8/18)
Over 8.5 Corners
51% (19/37)
58% (11/19)
44% (8/18)
Over 9.5 Corners
41% (15/37)
53% (10/19)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
30% (11/37)
32% (6/19)
28% (5/18)
Over 11.5 Corners
19% (7/37)
21% (4/19)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
11% (4/37)
5% (1/19)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/19)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/19)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemEsenler EroksporFatih Karagümrük
Corners Earned Match
4.65
5.60
3.70
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
85% (17/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
186
112
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Esenler Erokspor notuje o 33% wyższy wynik niż Fatih Karagümrük pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemEsenler EroksporFatih Karagümrük
Match Cards AVG
4.38 (40/40)
5.00 (20/20)
3.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
95% (19/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
175
100
75
Highest in a Match
13
13
7
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemEsenler EroksporFatih Karagümrük
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Bursaspor5401122.40
3Sarıyer5311102.00
4Kayserispor5311102.00
5Mardin 1969523091.80
6Iğdır FK530291.80
8Manisa F.K.522181.60
9Muğlaspor522181.60
11Bandırmaspor513161.20
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Esenler Erokspor504140.80
15Bodrum FK504140.80
16Vanspor FK511340.80
17Ümraniyespor503230.60
18Sivasspor503230.60
19İstanbulspor502320.40
20Boluspor500500.00