Football Stats
Herb Eyüpspor
Flaga TurcjaEyüpspor
14. miejsce w tabeli Süper Lig
Turcja / Süper LigSezon 2026/27

2026/27 Eyüpspor — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eyüpspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Eyüpspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Eyüpspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eyüpspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eyüpspor — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eyüpspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eyüpspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eyüpspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Eyüpspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eyüpspor — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb EyüpsporEyüpspor21Alanyaspor
23.08Herb EyüpsporEyüpspor01Gaziantep FK
16.08Beşiktaş10Herb EyüpsporEyüpspor
17.05Fenerbahçe33Herb EyüpsporEyüpspor
09.05Herb EyüpsporEyüpspor40Rizespor
03.05Kayserispor11Herb EyüpsporEyüpspor
25.04Herb EyüpsporEyüpspor30Gaziantep FK
18.04Fatih Karagümrük12Herb EyüpsporEyüpspor
13.04Herb EyüpsporEyüpspor12Samsunspor
05.04Antalyaspor30Herb EyüpsporEyüpspor

Eyüpspor — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
0.90
1.50
2.40
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.40
0.60
1.00
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
10.60
Śr. faule/mecz
12.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.10
1.70
2.80
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
7.80
Śr. faule/mecz
12.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 188% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
9.00
11.50
4.00
Strzały celne / mecz
2.00
2.50
1.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
6.00
3.00
Skuteczność strzałów
7.4%
8.7%
0.0%
Strzały na gola
13.50
11.50
Strzały celne na gola
3.00
2.50
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.33
4.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
0.33
0.50
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 1129% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.60
0.86
0.07
xGA (Against)
0.91
0.78
1.17
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.10 (20/20)
7.20 (10/10)
9.00 (10/10)
Over 6.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
2.65
2.60
2.70
More Corners Than Opponent
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
53
26
27

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 29% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.70 (20/20)
4.10 (10/10)
5.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Total Cards
94
41
53
Highest in a Match
13
9
13
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Eyüpspor

Wynik meczu

0-1
2 (67%)
2-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Eyüpspor

Liczba goli w meczu

1
2 (67%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (33%)
0
1 (33%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Süper Lig.

Süper Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Galatasaray321072.33
3Beşiktaş320162.00
4Fenerbahçe320162.00
5Amed320162.00
6Kocaelispor320162.00
7Rizespor320162.00
8Kasımpaşa312051.67
9Başakşehir311141.33
10Samsunspor311141.33
11Trabzonspor311141.33
12Alanyaspor311141.33
13Gaziantep FK311141.33
14Eyüpspor310231.00
15Göztepe301210.33
16Çorum FK301210.33
17Erzurumspor FK301210.33
18Konyaspor300300.00