Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy King's Lynn Town
Streaki - King's Lynn Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- King's Lynn Town — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- King's Lynn Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- King's Lynn Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- King's Lynn Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- King's Lynn Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Harborough Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Harborough Town — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Harborough Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Harborough Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Harborough Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Harborough Town — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Harborough Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Harborough Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Harborough Town — jest niepokonany w 1. połowie (10/14, 71%)
Serie - King's Lynn Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 King's Lynn Town — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Serie - Harborough Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Harborough Town — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Harborough Town — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Harborough Town jest o 67% lepsza niż King's Lynn Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| King's Lynn Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 3.40 | 2.50 |
Strzelone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
Stracone | 0.80 | 2.00 | 1.40 |
BTTS % | 20% | 70% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| Harborough Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.20 | 3.00 |
Strzelone | 1.75 | 2.00 | 1.93 |
Stracone | 0.75 | 1.20 | 1.07 |
BTTS % | 50% | 60% | 57% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 36% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 29% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.04.2026Dvs Chester0-0
- 18.04.2026Dvs Chorley1-1
- 11.04.2026Lvs Kidderminster Harriers1-4
- 06.04.2026Lvs Bedford Town0-1
- 03.04.2026Dvs Peterborough Sports2-2
- 28.03.2026Lvs Spennymoor Town0-1
- 24.03.2026Wvs Leamington5-2
- 21.03.2026Dvs Curzon Ashton0-0
- 17.03.2026Wvs South Shields3-0
- 14.03.2026Lvs AFC Fylde1-4
- 25.07.2026Dvs Quorn2-2
- 11.07.2026Dvs Real Bedford4-4
- 25.04.2026Dvs Stamford0-0
- 11.04.2026Wvs Halesowen Town3-1
- 03.04.2026Wvs St Ives Town2-1
- 24.03.2026Dvs Real Bedford2-2
- 21.03.2026Wvs Alvechurch2-0
- 17.03.2026Wvs Bromsgrove Sporting2-1
- 10.03.2026Wvs Bishop's Stortford3-0
- 03.03.2026Lvs Banbury United0-1
Progi bramkowe
| King's Lynn Town | Harborough Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 36% (5/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 57% (8/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 29% (4/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (7/14) |
| King's Lynn Town | Harborough Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 36% (5/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 57% (8/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 29% (4/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (7/14) |
| King's Lynn Town | Harborough Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 36% (5/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 57% (8/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 29% (4/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (7/14) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | King's Lynn Town | Harborough Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (5/34) | 10% (2/20) | 21% (3/14) |
Under 1.5 | 32% (11/34) | 35% (7/20) | 29% (4/14) |
Under 2.5 | 47% (16/34) | 55% (11/20) | 36% (5/14) |
Under 3.5 | 68% (23/34) | 75% (15/20) | 57% (8/14) |
Under 4.5 | 82% (28/34) | 85% (17/20) | 79% (11/14) |
Under 5.5 | 94% (32/34) | 95% (19/20) | 93% (13/14) |

