Football Stats
Herb Kidderminster Harriers
Flaga AngliaKidderminster Harriers
11. miejsce w tabeli National League

2026/27 Kidderminster Harriers — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W2
R2
P1
Gz6
Gs6
RB0
Śr. pkt1.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kidderminster Harriers — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kidderminster Harriers — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Kidderminster Harriers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kidderminster Harriers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kidderminster Harriers — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kidderminster Harriers — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kidderminster Harriers — jest niepokonany (16/20, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kidderminster Harriers — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kidderminster Harriers — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kidderminster Harriers — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kidderminster Harriers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers11Barrow
28.08Southend13Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers
22.08Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers11Aldershot Town
15.08Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers10Eastleigh
08.08AFC Hornchurch30Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers
09.05South Shields02Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers
02.05Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers31Macclesfield
25.04Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers10South Shields
18.04Leamington23Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers
14.04Radcliffe13Herb Kidderminster HarriersKidderminster Harriers

Kidderminster Harriers — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
1.00
0.90
1.90
Stracone
0.30
0.30
0.60
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
1.70
3.50
Strzelone
1.00
0.90
1.90
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Kidderminster Harriers

Wynik meczu

1-1
2 (40%)
0-3
1 (20%)
1-0
1 (20%)
3-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-3
1 (20%)
0-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)
0-1
1 (20%)
1-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Kidderminster Harriers

Liczba goli w meczu

2
2 (40%)
3
1 (20%)
1
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (40%)
3
1 (20%)
0
1 (20%)
2
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League.

National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00