Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Radcliffe
Streaki - Radcliffe
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Radcliffe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Radcliffe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Radcliffe — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Radcliffe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Radcliffe — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Radcliffe — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Spalding United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Spalding United — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Spalding United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Spalding United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Spalding United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Spalding United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Spalding United — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Radcliffe
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Radcliffe — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Radcliffe — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Spalding United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Spalding United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Spalding United — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Spalding United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Spalding United — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Spalding United jest o 100% lepsza niż Radcliffe pod względem odsetku wygranych meczów.
| Radcliffe | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.90 | 3.20 |
Strzelone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
Stracone | 2.20 | 2.00 | 2.10 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
| Spalding United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 4.00 | 3.70 |
Strzelone | 2.00 | 2.60 | 2.30 |
Stracone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.04.2026Wvs Macclesfield1-0
- 18.04.2026Lvs Hereford1-3
- 14.04.2026Lvs Kidderminster Harriers1-3
- 11.04.2026Lvs South Shields2-5
- 06.04.2026Lvs AFC Fylde3-4
- 03.04.2026Dvs Curzon Ashton3-3
- 28.03.2026Lvs Worksop Town0-2
- 17.03.2026Lvs Darlington 18830-3
- 14.03.2026Lvs Bedford Town0-1
- 10.03.2026Dvs Alfreton Town1-1
- 18.07.2026Dvs Scunthorpe2-2
- 04.05.2026Dvs Real Bedford2-2
- 29.04.2026Wvs Halesowen Town1-0
- 25.04.2026Dvs Worcester City4-4
- 18.04.2026Dvs Leiston2-2
- 11.04.2026Lvs Stratford Town1-3
- 06.04.2026Wvs Barwell2-0
- 03.04.2026Wvs Stourbridge3-1
- 28.03.2026Lvs Bromsgrove Sporting0-2
- 21.03.2026Dvs St Ives Town1-1
Progi bramkowe
| Radcliffe | Spalding United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Radcliffe | Spalding United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Radcliffe | Spalding United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Radcliffe | Spalding United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

