Football Stats
Herb AFC Telford United
AFC Telford UnitedŚr. pkt/mecz 0.95
Anglia / National League - North22 sierpnia 2026 16:00
Herb Hednesford Town
Hednesford TownŚr. pkt/mecz 1.14

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy AFC Telford United

Streaki - AFC Telford United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AFC Telford United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • AFC Telford United — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • AFC Telford United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Hednesford Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hednesford Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Hednesford Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Hednesford Town — jest niepokonany w 1. połowie (5/7, 71%)
  • Hednesford Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (5/7, 71%)

Serie - AFC Telford United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AFC Telford United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Hednesford Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hednesford Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hednesford Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb AFC Telford UnitedAFC Telford United11Herb Hednesford TownHednesford Town

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hednesford Town jest o 45% lepsza niż AFC Telford United pod względem odsetku wygranych meczów.

AFC Telford UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.70
1.20
1.45
Stracone
1.40
1.80
1.60
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Hednesford TownDomWyjazdOgółem
Win %
25%
33%
29%
Śr. goli/mecz
3.75
3.67
3.71
Strzelone
2.00
2.33
2.14
Stracone
1.75
1.33
1.57
BTTS %
75%
0%
43%
Czyste konto %
25%
33%
29%
Nie strzelił %
25%
67%
43%

Ostatnie 10 meczów

Hednesford Town jest o +37% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
AFC Telford United u siebie
2.33 gola/mecz
Hednesford Town na wyjeździe

Progi bramkowe

AFC Telford UnitedHednesford Town
Over 0.5
100% (10/10)
100% (3/3)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (3/3)
Over 2.5
70% (7/10)
33% (1/3)
Over 3.5
30% (3/10)
33% (1/3)
Nie strzelił
10% (1/10)
67% (2/3)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
71% (5/7)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
71% (5/7)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
29% (2/7)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
57% (4/7)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAFC Telford UnitedHednesford Town
Under 0.5
7% (2/27)
5% (1/20)
14% (1/7)
Under 1.5
7% (2/27)
5% (1/20)
14% (1/7)
Under 2.5
33% (9/27)
30% (6/20)
43% (3/7)
Under 3.5
59% (16/27)
65% (13/20)
43% (3/7)
Under 4.5
85% (23/27)
90% (18/20)
71% (5/7)
Under 5.5
93% (25/27)
100% (20/20)
71% (5/7)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50