Football Stats
Herb Morecambe
MorecambeŚr. pkt/mecz 0.85
Anglia / National League - North28 sierpnia 2026 20:45
Herb AFC Telford United
AFC Telford UnitedŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Morecambe

Streaki - Morecambe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Morecambe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Morecambe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Morecambe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Morecambe — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Morecambe — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Morecambe — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Morecambe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - AFC Telford United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AFC Telford United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AFC Telford United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • AFC Telford United — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Morecambe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Morecambe — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Morecambe — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - AFC Telford United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AFC Telford United — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb MorecambeMorecambe21Herb AFC Telford UnitedAFC Telford United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

MorecambeDomWyjazdOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
2.80
5.00
3.90
Strzelone
1.20
2.10
1.65
Stracone
1.60
2.90
2.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
AFC Telford UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekMorecambe vs AFC Telford United
1.20 gola/mecz
Morecambe u siebie
1.20 gola/mecz
AFC Telford United na wyjeździe

Progi bramkowe

MorecambeAFC Telford United
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
90% (18/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMorecambeAFC Telford United
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 2.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 3.5
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Under 4.5
73% (29/40)
55% (11/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50