Football Stats
Herb Chorley
ChorleyŚr. pkt/mecz 1.25
Anglia / National League - North31 sierpnia 2026 16:00
Herb Brackley Town
Brackley TownŚr. pkt/mecz 0.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Chorley

2W — Chorley5D3W — Brackley Town

Streaki - Chorley

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chorley — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chorley — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Chorley — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Brackley Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brackley Town — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brackley Town — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brackley Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Brackley Town — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 49.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — powyżej 7.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Brackley Town — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - Chorley

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chorley — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Chorley — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Chorley — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Brackley Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brackley Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brackley Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb ChorleyChorley22Herb Brackley TownBrackley Town
11.02Herb ChorleyChorley41Herb Brackley TownBrackley Town
03.09Herb Brackley TownBrackley Town02Herb ChorleyChorley
27.02Herb Brackley TownBrackley Town10Herb ChorleyChorley
05.08Herb ChorleyChorley11Herb Brackley TownBrackley Town
11.02Herb Brackley TownBrackley Town11Herb ChorleyChorley
03.09Herb ChorleyChorley00Herb Brackley TownBrackley Town
22.01Herb Brackley TownBrackley Town00Herb ChorleyChorley
14.08Herb ChorleyChorley01Herb Brackley TownBrackley Town
06.02Herb Brackley TownBrackley Town21Herb ChorleyChorley

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Chorley jest o 250% lepsza niż Brackley Town pod względem odsetku wygranych meczów.

ChorleyDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
1.90
2.30
Strzelone
1.50
0.80
1.15
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Brackley TownDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.40
3.70
3.05
Strzelone
0.70
1.00
0.85
Stracone
1.70
2.70
2.20
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
0%
0%
0%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Chorley jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Chorley u siebie
1.00 gola/mecz
Brackley Town na wyjeździe

Progi bramkowe

ChorleyBrackley Town
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemChorleyBrackley Town
Match Cards AVG
3.00 (2/2)
3.00 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
6
6
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemChorleyBrackley Town
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50