Football Stats
Herb Tamworth
Flaga AngliaTamworth
20. miejsce w tabeli National League

2026/27 Tamworth — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R1
P2
Gz6
Gs10
RB-4
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R1
P3
Gz10
Gs14
RB-4
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tamworth — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Tamworth — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Tamworth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tamworth — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Tamworth — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Tamworth — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tamworth — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tamworth — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Tamworth — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tamworth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tamworth — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tamworth — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tamworth — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tamworth — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tamworth — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tamworth — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Tamworth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Yeovil Town32Herb TamworthTamworth
28.08Herb TamworthTamworth32Worthing
22.08FC Halifax Town41Herb TamworthTamworth
15.08Herb TamworthTamworth12AFC Fylde
08.08Boreham Wood33Herb TamworthTamworth
25.04Herb TamworthTamworth51Braintree
18.04Eastleigh11Herb TamworthTamworth
11.04Herb TamworthTamworth01York
06.04FC Halifax Town22Herb TamworthTamworth
03.04Herb TamworthTamworth10Solihull Moors

Tamworth — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 350% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
1.00
2.30
3.30
Strzelone
0.50
1.70
2.20
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.00
1.90
3.90
Strzelone
0.80
0.70
1.50
Stracone
1.20
1.20
2.40
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 4.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 5.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 14% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 2H
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Tamworth

Wynik meczu

3-3
1 (20%)
1-2
1 (20%)
1-4
1 (20%)
3-2
1 (20%)
2-3
1 (20%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (40%)
1-2
1 (20%)
0-3
1 (20%)
0-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Tamworth

Liczba goli w meczu

5
3 (60%)
6
1 (20%)
3
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
3
2 (40%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League.

National League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Boreham Wood5410132.60
2Sutton Utd5401122.40
3AFC Hornchurch5401122.40
4Yeovil Town5320112.20
5Harrogate Town5311102.00
6AFC Fylde5311102.00
7Southend5311102.00
8Eastleigh5311102.00
9Carlisle522181.60
10Aldershot Town522181.60
12FC Halifax Town520361.20
13Boston United520361.20
14Hartlepool520361.20
15Worthing520361.20
16Altrincham520361.20
17Forest Green520361.20
18Wealdstone512251.00
19Scunthorpe511340.80
20Tamworth511340.80
21Woking511340.80
22Gateshead510430.60
23Barrow502320.40
24Solihull Moors500500.00