Football Stats
Herb Scarborough Athletic
Scarborough AthleticŚr. pkt/mecz 1.50
Anglia / National League - North5 września 2026 16:00
Herb AFC Telford United
AFC Telford UnitedŚr. pkt/mecz 0.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Scarborough Athletic

Streaki - Scarborough Athletic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Scarborough Athletic — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Scarborough Athletic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Scarborough Athletic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Scarborough Athletic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)

Streaki - AFC Telford United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • AFC Telford United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • AFC Telford United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • AFC Telford United — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Scarborough Athletic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Scarborough Athletic — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Scarborough Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Scarborough Athletic — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Scarborough Athletic — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Scarborough Athletic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - AFC Telford United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 AFC Telford United — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 AFC Telford United — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.03Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic11Herb AFC Telford UnitedAFC Telford United
18.10Herb AFC Telford UnitedAFC Telford United41Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic
22.04Herb AFC Telford UnitedAFC Telford United11Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic
22.10Herb Scarborough AthleticScarborough Athletic10Herb AFC Telford UnitedAFC Telford United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Scarborough Athletic jest o 167% lepsza niż AFC Telford United pod względem odsetku wygranych meczów.

Scarborough AthleticDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
3.50
2.85
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
0.70
1.90
1.30
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
AFC Telford UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
2.90
2.85
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Scarborough Athletic jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Scarborough Athletic u siebie
1.20 gola/mecz
AFC Telford United na wyjeździe

Progi bramkowe

Scarborough AthleticAFC Telford United
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemScarborough AthleticAFC Telford United
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
National League - North — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Macclesfield6510162.67
2Hereford6411132.17
3Oxford City6411132.17
4Chester6411132.17
5Hebburn Town6411132.17
6Harborough Town6321111.83
7South Shields5320112.20
8Buxton6312101.67
10Bedford Town630391.50
11Spalding United622281.33
12Chorley622281.33
13Morecambe621371.17
14King's Lynn Town621371.17
15Merthyr Town613261.00
16Marine620461.00
17Hednesford Town613261.00
18Darlington 1883620461.00
19Worksop Town620461.00
20Brackley Town512251.00
21Southport612350.83
22Spennymoor Town612350.83
23Radcliffe610530.50