Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Mamelodi Sundowns
Streaki - Mamelodi Sundowns
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mamelodi Sundowns — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Mamelodi Sundowns — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Mamelodi Sundowns — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Mamelodi Sundowns — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Mamelodi Sundowns — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Mamelodi Sundowns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Mamelodi Sundowns — poniżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Amazulu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Amazulu — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Amazulu — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Amazulu — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Amazulu — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Amazulu — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Amazulu — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Amazulu — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Amazulu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Amazulu — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Amazulu — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Amazulu — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Amazulu — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Amazulu — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Amazulu — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Amazulu — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Amazulu — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Amazulu — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Amazulu — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Mamelodi Sundowns
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 spalonych w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Amazulu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Amazulu — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — poniżej 6.5 kartek w 50 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — poniżej 6.5 kartek łącznie w 50 meczach z rzędu
- 🔥 Amazulu — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mamelodi Sundowns jest o 88% lepsza niż Amazulu pod względem odsetku wygranych meczów.
| Mamelodi Sundowns | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 2.20 | 3.00 |
Strzelone | 2.80 | 1.50 | 2.15 |
Stracone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 60% | 45% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 68% | 73% | 71% |
Śr. strzały/mecz | 14.40 | 17.22 | 15.74 |
Śr. faule/mecz | 12.10 | 12.22 | 12.16 |
| Amazulu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.30 | 1.80 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 0.90 | 0.60 | 0.75 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 60% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 40% | 46% | 43% |
Śr. strzały/mecz | 8.13 | 6.25 | 7.19 |
Śr. faule/mecz | 12.25 | 13.25 | 12.75 |
Ostatnie 10 meczów
- 19.08.2026Wvs Marumo Gallants2-0
- 15.08.2026Dvs Kaizer Chiefs1-1
- 11.08.2026Wvs TS Galaxy3-2
- 12.05.2026Lvs TS Galaxy2-3
- 09.05.2026Wvs Siwelele7-4
- 06.05.2026Dvs Kaizer Chiefs1-1
- 03.05.2026Wvs Polokwane City3-0
- 29.04.2026Wvs Polokwane City1-0
- 26.04.2026Dvs Richards Bay0-0
- 22.04.2026Dvs Stellenbosch1-1
- 15.08.2026Wvs Siwelele2-0
- 12.08.2026Dvs Orlando Pirates1-1
- 01.08.2026Wvs Stellenbosch1-0
- 23.05.2026Wvs Durban City1-0
- 16.05.2026Lvs Kaizer Chiefs0-1
- 09.05.2026Dvs Orbit College0-0
- 06.05.2026Dvs Golden Arrows1-1
- 25.04.2026Wvs Chippa United5-1
- 18.04.2026Lvs Orlando Pirates0-3
- 11.04.2026Dvs Siwelele1-1
Progi bramkowe
| Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Amazulu notuje o 19% wyższy wynik niż Mamelodi Sundowns pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.00 (35/40) | 7.37 (19/20) | 8.75 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 74% (26/35) | 68% (13/19) | 81% (13/16) |
Over 7.5 Corners | 49% (17/35) | 37% (7/19) | 63% (10/16) |
Over 8.5 Corners | 31% (11/35) | 26% (5/19) | 38% (6/16) |
Over 9.5 Corners | 20% (7/35) | 16% (3/19) | 25% (4/16) |
Over 10.5 Corners | 14% (5/35) | 11% (2/19) | 19% (3/16) |
Over 11.5 Corners | 14% (5/35) | 11% (2/19) | 19% (3/16) |
Over 12.5 Corners | 9% (3/35) | 5% (1/19) | 13% (2/16) |
Over 13.5 Corners | 6% (2/35) | 0% (0/19) | 13% (2/16) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/35) | 0% (0/19) | 6% (1/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.15 | 4.20 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 166 | 84 | 82 |
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.80 | 2.60 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (28/40) | 50% (10/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (13/40) | 15% (3/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (9/40) | 5% (1/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 152 | 52 | 100 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mamelodi Sundowns notuje o 35% wyższy wynik niż Amazulu pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.65 (40/40) | 4.20 (20/20) | 3.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 63% (25/40) | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Over 3.5 Cards | 48% (19/40) | 60% (12/20) | 35% (7/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 45% (9/20) | 25% (5/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 146 | 84 | 62 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mamelodi Sundowns jest o 205% lepsza niż Amazulu pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.50 | 20.33 | 6.67 |
Strzały celne / mecz | 4.83 | 7.33 | 2.33 |
Strzały niecelne / mecz | 5.67 | 8.00 | 3.33 |
Skuteczność strzałów | 17.3% | 16.4% | 20.0% |
Strzały na gola | 5.79 | 6.10 | 5.00 |
Strzały celne na gola | 2.07 | 2.20 | 1.75 |
Strzały Over 10.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 11.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 12.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 13.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 14.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Amazulu notuje o 160% wyższy wynik niż Mamelodi Sundowns pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 5.00 | 5.00 | 5.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 67% (4/6) | 67% (2/3) | 67% (2/3) |
Team Offsides AVG | 3.00 | 1.67 | 4.33 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 83% (5/6) | 67% (2/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mamelodi Sundowns jest o 173% lepsza niż Amazulu pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.77 | 2.59 | 0.95 |
xGA (Against) | 1.07 | 0.45 | 1.70 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mamelodi Sundowns | Amazulu | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

