Football Stats
Herb Golden Arrows
Golden ArrowsŚr. pkt/mecz 1.55
RPA / Premiership6 września 2026 15:00
Herb Mamelodi Sundowns
Mamelodi SundownsŚr. pkt/mecz 2.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Golden Arrows

Streaki - Golden Arrows

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Golden Arrows — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — remisuje 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Golden Arrows — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Golden Arrows — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Golden Arrows — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Mamelodi Sundowns

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mamelodi Sundowns — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mamelodi Sundowns — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — poniżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Golden Arrows

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Golden Arrows — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — zachowuje czyste konto w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 5.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 5.5 kartek łącznie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Mamelodi Sundowns

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — powyżej 2.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mamelodi Sundowns — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.03Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns21Herb Golden ArrowsGolden Arrows
24.09Herb Golden ArrowsGolden Arrows10Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns
05.03Herb Golden ArrowsGolden Arrows11Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns
02.02Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns40Herb Golden ArrowsGolden Arrows
08.05Herb Golden ArrowsGolden Arrows00Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns
15.08Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns40Herb Golden ArrowsGolden Arrows
12.04Herb Golden ArrowsGolden Arrows11Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns
10.09Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns21Herb Golden ArrowsGolden Arrows
12.04Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns60Herb Golden ArrowsGolden Arrows
20.10Herb Golden ArrowsGolden Arrows01Herb Mamelodi SundownsMamelodi Sundowns

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Mamelodi Sundowns jest o 114% lepsza niż Golden Arrows pod względem odsetku wygranych meczów.

Golden ArrowsDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
0.60
2.40
1.50
Strzelone
0.40
1.20
0.80
Stracone
0.20
1.20
0.70
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
80%
40%
60%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Posiadanie piłki
54%
50%
52%
Śr. strzały/mecz
12.40
11.70
12.05
Śr. faule/mecz
10.80
11.90
11.35
Mamelodi SundownsDomWyjazdOgółem
Win %
80%
70%
75%
Śr. goli/mecz
4.30
2.20
3.25
Strzelone
3.10
1.50
2.30
Stracone
1.20
0.70
0.95
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
68%
73%
70%
Śr. strzały/mecz
15.50
17.22
16.32
Śr. faule/mecz
12.60
12.22
12.42

Ostatnie 10 meczów

Mamelodi Sundowns jest o +275% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.40 gola/mecz
Golden Arrows u siebie
1.50 gola/mecz
Mamelodi Sundowns na wyjeździe

Progi bramkowe

Golden ArrowsMamelodi Sundowns
Over 0.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 1.5
10% (1/10)
60% (6/10)
Over 2.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Golden Arrows notuje o 21% wyższy wynik niż Mamelodi Sundowns pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
Match Corners AVG
8.44 (39/40)
9.20 (20/20)
7.63 (19/20)
Over 6.5 Corners
74% (29/39)
75% (15/20)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
54% (21/39)
65% (13/20)
42% (8/19)
Over 8.5 Corners
46% (18/39)
60% (12/20)
32% (6/19)
Over 9.5 Corners
36% (14/39)
55% (11/20)
16% (3/19)
Over 10.5 Corners
23% (9/39)
35% (7/20)
11% (2/19)
Over 11.5 Corners
15% (6/39)
20% (4/20)
11% (2/19)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
15% (3/20)
5% (1/19)
Over 13.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
Corners Earned Match
4.25
4.45
4.05
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
170
89
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mamelodi Sundowns notuje o 30% wyższy wynik niż Golden Arrows pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
Match Cards AVG
3.85 (40/40)
3.35 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
154
67
87
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mamelodi Sundowns jest o 81% lepsza niż Golden Arrows pod względem strzałów na mecz.

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
Strzały / mecz
15.14
11.25
20.33
Strzały celne / mecz
5.14
3.50
7.33
Strzały niecelne / mecz
6.57
5.50
8.00
Skuteczność strzałów
10.4%
2.2%
16.4%
Strzały na gola
9.64
45.00
6.10
Strzały celne na gola
3.27
14.00
2.20
Strzały Over 10.5
71% (5/7)
50% (2/4)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 3.5
71% (5/7)
50% (2/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
57% (4/7)
25% (1/4)
100% (3/3)
Strzały celne Over 6.5
43% (3/7)
0% (0/4)
100% (3/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
Match Offsides AVG
3.86
3.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
86% (6/7)
75% (3/4)
100% (3/3)
Match Offsides Over 3.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.71
1.75
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (4/4)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mamelodi Sundowns jest o 199% lepsza niż Golden Arrows pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
xG (For)
1.61
0.87
2.59
xGA (Against)
0.69
0.88
0.45
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGolden ArrowsMamelodi Sundowns
Under 0.5
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Under 1.5
38% (15/40)
55% (11/20)
20% (4/20)
Under 2.5
63% (25/40)
75% (15/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
90% (18/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Orlando Pirates5410132.60
3Kaizer Chiefs422082.00
4Amazulu421171.75
5Milford FC421171.75
6Durban City513161.20
7Golden Arrows413061.50
9TS Galaxy412151.25
10Stellenbosch512251.00
11Polokwane City412151.25
12Richards Bay403130.75
13Chippa United403130.75
14Siwelele402220.50
15Marumo Gallants401310.25
16Kruger United501410.20