Football Stats
Herb Terengganu
TerengganuŚr. pkt/mecz 1.30
Malaysia / Super League28 sierpnia 2026 15:00
Herb Selangor
SelangorŚr. pkt/mecz 2.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Terengganu

3W — Terengganu1D6W — Selangor

Streaki - Terengganu

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Terengganu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Terengganu — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Terengganu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Terengganu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Terengganu — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Terengganu — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Selangor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Selangor — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Selangor — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Selangor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Selangor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Selangor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Selangor — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Selangor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Selangor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Selangor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Selangor — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Terengganu

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Terengganu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Selangor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Selangor — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Selangor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb TerengganuTerengganu03Herb SelangorSelangor
01.02Herb TerengganuTerengganu11Herb SelangorSelangor
27.08Herb SelangorSelangor52Herb TerengganuTerengganu
05.04Herb SelangorSelangor10Herb TerengganuTerengganu
28.09Herb TerengganuTerengganu01Herb SelangorSelangor
29.09Herb TerengganuTerengganu04Herb SelangorSelangor
18.04Herb SelangorSelangor51Herb TerengganuTerengganu
17.08Herb SelangorSelangor02Herb TerengganuTerengganu
22.04Herb TerengganuTerengganu20Herb SelangorSelangor
09.05Herb SelangorSelangor12Herb TerengganuTerengganu

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Selangor jest o 114% lepsza niż Terengganu pod względem odsetku wygranych meczów.

TerengganuDomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.70
2.75
Strzelone
1.00
1.40
1.20
Stracone
1.80
1.30
1.55
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
SelangorDomWyjazdOgółem
Win %
70%
80%
75%
Śr. goli/mecz
2.50
4.20
3.35
Strzelone
2.20
3.20
2.70
Stracone
0.30
1.00
0.65
BTTS %
10%
80%
45%
Czyste konto %
80%
20%
50%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Selangor jest o +220% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Terengganu u siebie
3.20 gola/mecz
Selangor na wyjeździe

Progi bramkowe

TerengganuSelangor
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTerengganuSelangor
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Kuching FA320162.00
3Selangor220063.00
4Sabah FA220063.00
5Negeri Sembilan210131.50
6Terengganu210131.50
7DPMM FC Brunei210131.50
8Melaka210131.50
9Kuala Lumpur FA310231.00
10Penang200200.00
11Imigresen200200.00