Football Stats
Herb Melaka
MelakaŚr. pkt/mecz 0.80
Malaysia / Super League30 sierpnia 2026 14:15
Herb Negeri Sembilan
Negeri SembilanŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Melaka

2W — Melaka1D0W — Negeri Sembilan

Streaki - Melaka

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Melaka — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Melaka — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Melaka — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Melaka — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Melaka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Negeri Sembilan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Negeri Sembilan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Negeri Sembilan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Negeri Sembilan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Negeri Sembilan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Negeri Sembilan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Negeri Sembilan — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Negeri Sembilan — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Melaka

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Melaka — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Melaka — nie wygrywa 1. połowę w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Melaka — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Negeri Sembilan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Negeri Sembilan — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Negeri Sembilan — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb MelakaMelaka21Herb Negeri SembilanNegeri Sembilan
03.05Herb Negeri SembilanNegeri Sembilan00Herb MelakaMelaka
06.12Herb MelakaMelaka20Herb Negeri SembilanNegeri Sembilan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Negeri Sembilan jest o 25% lepsza niż Melaka pod względem odsetku wygranych meczów.

MelakaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.40
3.30
2.85
Strzelone
1.10
0.50
0.80
Stracone
1.30
2.80
2.05
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%
Negeri SembilanDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.60
3.10
2.85
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Negeri Sembilan jest o +45% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Melaka u siebie
1.60 gola/mecz
Negeri Sembilan na wyjeździe

Progi bramkowe

MelakaNegeri Sembilan
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMelakaNegeri Sembilan
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Kuching FA320162.00
3Selangor220063.00
4Sabah FA220063.00
5Negeri Sembilan210131.50
6Terengganu210131.50
7DPMM FC Brunei210131.50
8Melaka210131.50
9Kuala Lumpur FA310231.00
10Penang200200.00
11Imigresen200200.00