Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Sabah FA
Streaki - Sabah FA
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Sabah FA — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sabah FA — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Sabah FA — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Sabah FA — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Kuching FA
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kuching FA — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kuching FA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kuching FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kuching FA — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kuching FA — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kuching FA — wygrywa (15/20, 75%)
Serie - Sabah FA
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sabah FA — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Sabah FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Kuching FA
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kuching FA — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kuching FA — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kuching FA — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Kuching FA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kuching FA jest o 114% lepsza niż Sabah FA pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sabah FA | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.70 | 3.15 |
Strzelone | 1.80 | 1.30 | 1.55 |
Stracone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Kuching FA | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.90 | 2.70 |
Strzelone | 2.20 | 2.00 | 2.10 |
Stracone | 0.30 | 0.90 | 0.60 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 70% | 50% | 60% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Penang2-0
- 24.08.2026Wvs Imigresen3-1
- 15.05.2026Lvs Terengganu0-1
- 09.05.2026Wvs DPMM FC Brunei1-0
- 02.05.2026Wvs Pdrm5-1
- 26.04.2026Dvs Penang0-0
- 23.04.2026Lvs Melaka0-1
- 11.04.2026Dvs Selangor1-1
- 14.03.2026Lvs Imigresen1-2
- 07.03.2026Lvs Kuching FA0-2
- 29.08.2026Wvs Kelantan Red Warrior FC5-0
- 26.08.2026Wvs Kuala Lumpur FA6-0
- 21.08.2026Lvs Johor Darul Takzim FC0-3
- 17.05.2026Wvs Kuala Lumpur FA1-0
- 09.05.2026Wvs Melaka3-1
- 01.05.2026Wvs Terengganu2-1
- 25.04.2026Dvs DPMM FC Brunei2-2
- 12.04.2026Wvs Pdrm4-1
- 14.03.2026Wvs Penang1-0
- 07.03.2026Wvs Sabah FA2-0
Progi bramkowe
| Sabah FA | Kuching FA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Sabah FA | Kuching FA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Sabah FA | Kuching FA | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sabah FA | Kuching FA | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

