Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Padova
Streaki - Padova
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Padova — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Padova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Padova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Padova — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Padova — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Padova — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Padova — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Padova — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Padova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Padova — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Padova — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Padova — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Padova — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Hellas Verona
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hellas Verona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hellas Verona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hellas Verona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hellas Verona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hellas Verona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hellas Verona — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Hellas Verona — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Hellas Verona — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Hellas Verona — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Hellas Verona — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Hellas Verona — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Hellas Verona — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hellas Verona — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Hellas Verona — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Padova
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Padova — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 6.5 kartek w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 6.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Hellas Verona
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hellas Verona — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hellas Verona — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Padova jest o 600% lepsza niż Hellas Verona pod względem odsetku wygranych meczów.
| Padova | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 43% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 14.40 | 8.50 | 11.45 |
Śr. faule/mecz | 16.70 | 14.50 | 15.60 |
| Hellas Verona | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.50 | 2.10 |
Strzelone | 0.40 | 0.80 | 0.60 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 70% | 40% | 55% |
Posiadanie piłki | 45% | 37% | 41% |
Śr. strzały/mecz | 11.70 | 11.30 | 11.50 |
Śr. faule/mecz | 14.10 | 15.40 | 14.75 |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Ascoli1-2
- 16.08.2026Dvs Virtus Entella2-2
- 24.05.2026Lvs AS Roma0-2
- 17.05.2026Dvs Inter1-1
- 10.05.2026Lvs Como0-1
- 03.05.2026Dvs Juventus1-1
- 25.04.2026Dvs Lecce0-0
- 19.04.2026Lvs AC Milan0-1
- 11.04.2026Lvs Torino1-2
- 04.04.2026Lvs Fiorentina0-1
Progi bramkowe
| Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.65 (40/40) | 9.55 (20/20) | 9.75 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 8.5 Corners | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 9.5 Corners | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 11.5 Corners | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.33 | 4.30 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 173 | 86 | 87 |
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.33 | 5.25 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 213 | 105 | 108 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.17 (40/40) | 4.30 (20/20) | 4.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 167 | 86 | 81 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 7 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Hellas Verona jest o 111% lepsza niż Padova pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.00 | 9.00 | 19.00 |
Strzały celne / mecz | 3.50 | 2.00 | 5.00 |
Strzały niecelne / mecz | 6.25 | 4.50 | 8.00 |
Skuteczność strzałów | 7.1% | 11.1% | 5.3% |
Strzały na gola | 14.00 | 9.00 | 19.00 |
Strzały celne na gola | 3.50 | 2.00 | 5.00 |
Strzały Over 10.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 11.5 | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 12.5 | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 13.5 | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 14.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (2/2) | 100% (1/1) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Team Offsides AVG | 0.50 | 0.00 | 1.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 50% (1/2) | 0% (0/1) | 100% (1/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/2) | 0% (0/1) | 0% (0/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Hellas Verona jest o 136% lepsza niż Padova pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.70 | 1.01 | 2.38 |
xGA (Against) | 1.38 | 1.67 | 1.09 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Padova | Hellas Verona | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

