Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Cremonese
Streaki - Cremonese
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cremonese — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Cremonese — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cremonese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cremonese — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Cremonese — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Cremonese — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Cremonese — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Cremonese — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Cremonese — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Cremonese — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Cremonese — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cremonese — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Cremonese — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Padova
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Padova — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Padova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Padova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Padova — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Padova — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Padova — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Padova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Padova — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Padova — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Padova — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Padova — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Cremonese
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cremonese — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — powyżej 1.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — poniżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cremonese — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Padova
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Padova — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Padova — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Padova jest o 40% lepsza niż Cremonese pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cremonese | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.10 | 2.35 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 48% | 51% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 11.30 | 7.56 | 9.53 |
Śr. faule/mecz | 13.70 | 13.44 | 13.58 |
| Padova | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.70 | 2.35 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | 48% | 43% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 13.10 | 8.50 | 10.80 |
Śr. faule/mecz | 16.50 | 14.50 | 15.50 |
Ostatnie 10 meczów
Progi bramkowe
| Cremonese | Padova | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Cremonese | Padova | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Cremonese | Padova | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Padova notuje o 9% wyższy wynik niż Cremonese pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.18 (39/40) | 8.79 (19/20) | 9.55 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (30/39) | 68% (13/19) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 69% (27/39) | 58% (11/19) | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 51% (20/39) | 42% (8/19) | 60% (12/20) |
Over 9.5 Corners | 46% (18/39) | 42% (8/19) | 50% (10/20) |
Over 10.5 Corners | 33% (13/39) | 26% (5/19) | 40% (8/20) |
Over 11.5 Corners | 26% (10/39) | 21% (4/19) | 30% (6/20) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/39) | 16% (3/19) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/39) | 11% (2/19) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/39) | 11% (2/19) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.00 | 3.90 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 160 | 78 | 82 |
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.17 | 4.90 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 207 | 98 | 109 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Padova notuje o 18% wyższy wynik niż Cremonese pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.92 (40/40) | 3.60 (20/20) | 4.25 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 157 | 72 | 85 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Padova jest o 20% lepsza niż Cremonese pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 8.25 | 7.50 | 9.00 |
Strzały celne / mecz | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Strzały niecelne / mecz | 4.00 | 3.50 | 4.50 |
Skuteczność strzałów | 6.1% | 0.0% | 11.1% |
Strzały na gola | 16.50 | — | 9.00 |
Strzały celne na gola | 4.00 | — | 2.00 |
Strzały Over 10.5 | 25% (1/4) | 0% (0/2) | 50% (1/2) |
Strzały Over 11.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 12.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 13.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 14.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 0% (0/4) | 0% (0/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.33 | 6.00 | 1.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides AVG | 0.33 | 0.50 | 0.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 33% (1/3) | 50% (1/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/3) | 0% (0/2) | 0% (0/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Padova jest o 197% lepsza niż Cremonese pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.68 | 0.34 | 1.01 |
xGA (Against) | 1.22 | 0.77 | 1.67 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cremonese | Padova | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

