Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Juve Stabia
Streaki - Juve Stabia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Juve Stabia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Juve Stabia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Juve Stabia — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Juve Stabia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Juve Stabia — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Juve Stabia — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Juve Stabia — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Juve Stabia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Juve Stabia — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Juve Stabia — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Juve Stabia — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Pisa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pisa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Pisa — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pisa — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pisa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pisa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pisa — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pisa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pisa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pisa — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Pisa — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Pisa — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Pisa — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Pisa — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Pisa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Pisa — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Pisa — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Pisa — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Pisa — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Pisa — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Juve Stabia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Juve Stabia — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juve Stabia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu
Serie - Pisa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pisa — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pisa — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juve Stabia jest o 150% lepsza niż Pisa pod względem odsetku wygranych meczów.
| Juve Stabia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Posiadanie piłki | 56% | 49% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 14.80 | 10.10 | 12.45 |
Śr. faule/mecz | 13.70 | 11.80 | 12.75 |
| Pisa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.20 | 2.80 |
Strzelone | 0.90 | 0.50 | 0.70 |
Stracone | 1.50 | 2.70 | 2.10 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
Posiadanie piłki | 44% | 39% | 42% |
Śr. strzały/mecz | 11.70 | 8.30 | 10.00 |
Śr. faule/mecz | 13.50 | 12.60 | 13.05 |
Ostatnie 10 meczów
Progi bramkowe
| Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Juve Stabia notuje o 8% wyższy wynik niż Pisa pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.68 (40/40) | 9.00 (20/20) | 8.35 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 7.5 Corners | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 8.5 Corners | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 9.5 Corners | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 10.5 Corners | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 13.5 Corners | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Over 14.5 Corners | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.08 | 4.55 | 3.60 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 163 | 91 | 72 |
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.60 | 4.45 | 4.75 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Against | 184 | 89 | 95 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Juve Stabia notuje o 24% wyższy wynik niż Pisa pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.42 (40/40) | 4.90 (20/20) | 3.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 177 | 98 | 79 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Pisa jest o 37% lepsza niż Juve Stabia pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 17.75 | 15.00 | 20.50 |
Strzały celne / mecz | 6.25 | 4.50 | 8.00 |
Strzały niecelne / mecz | 6.75 | 6.00 | 7.50 |
Skuteczność strzałów | 5.6% | 6.7% | 4.9% |
Strzały na gola | 17.75 | 15.00 | 20.50 |
Strzały celne na gola | 6.25 | 4.50 | 8.00 |
Strzały Over 10.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 11.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 12.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 13.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały Over 14.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 100% (4/4) | 100% (2/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 50% (2/4) | 0% (0/2) | 100% (2/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.00 | 4.50 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (3/3) | 100% (2/2) | 100% (1/1) |
Match Offsides Over 3.5 % | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides AVG | 2.33 | 3.50 | 0.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 1.5 % | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Team Offsides Over 2.5 % | 67% (2/3) | 100% (2/2) | 0% (0/1) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Pisa jest o 76% lepsza niż Juve Stabia pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.44 | 1.04 | 1.84 |
xGA (Against) | 1.14 | 1.18 | 1.09 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Juve Stabia | Pisa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

