Football Stats
Herb Avellino
AvellinoŚr. pkt/mecz 1.20
Włochy / Serie B13 września 2026 15:00
Herb Palermo
PalermoŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Avellino

3W — Avellino2D5W — Palermo

Streaki - Avellino

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Avellino — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Avellino — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Avellino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Avellino — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Avellino — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Avellino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Avellino — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Avellino — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Avellino — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Avellino — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Avellino — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Avellino — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Avellino — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Palermo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Palermo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Palermo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Palermo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Palermo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Palermo — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Palermo — jest niepokonany (16/20, 80%)
  • Palermo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Palermo — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Palermo — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Palermo — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Palermo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Palermo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Palermo — powyżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Palermo — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Palermo — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Palermo — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Palermo — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Avellino

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Avellino — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — poniżej 3.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Avellino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Palermo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Palermo — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — powyżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Palermo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.04Herb PalermoPalermo20Herb AvellinoAvellino
20.12Herb AvellinoAvellino22Herb PalermoPalermo
13.03Herb AvellinoAvellino12Herb PalermoPalermo
31.10Herb PalermoPalermo11Herb AvellinoAvellino
26.05Herb AvellinoAvellino10Herb PalermoPalermo
23.05Herb PalermoPalermo10Herb AvellinoAvellino
07.02Herb AvellinoAvellino10Herb PalermoPalermo
11.10Herb PalermoPalermo02Herb AvellinoAvellino
21.04Herb PalermoPalermo30Herb AvellinoAvellino
25.11Herb AvellinoAvellino13Herb PalermoPalermo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Palermo jest o 71% lepsza niż Avellino pod względem odsetku wygranych meczów.

AvellinoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
3.20
2.70
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
0.90
2.30
1.60
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
55%
46%
51%
Śr. strzały/mecz
13.60
5.44
9.74
Śr. faule/mecz
14.10
15.89
14.95
PalermoDomWyjazdOgółem
Win %
90%
30%
60%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
2.20
1.10
1.65
Stracone
0.50
1.70
1.10
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
47%
51%
49%
Śr. strzały/mecz
14.30
14.20
14.25
Śr. faule/mecz
17.00
12.90
14.95

Ostatnie 10 meczów

Avellino jest o +18% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Avellino u siebie
1.10 gola/mecz
Palermo na wyjeździe

Progi bramkowe

AvellinoPalermo
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Palermo notuje o 21% wyższy wynik niż Avellino pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAvellinoPalermo
Match Corners AVG
8.97 (39/40)
8.11 (19/20)
9.80 (20/20)
Over 6.5 Corners
77% (30/39)
63% (12/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
69% (27/39)
58% (11/19)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
59% (23/39)
53% (10/19)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
42% (8/19)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
41% (16/39)
32% (6/19)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
31% (12/39)
26% (5/19)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
0% (0/19)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAvellinoPalermo
Corners Earned Match
4.45
4.05
4.85
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
50% (10/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
178
81
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Palermo notuje o 11% wyższy wynik niż Avellino pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemAvellinoPalermo
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
4.60 (20/20)
5.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
194
92
102
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Palermo jest o 83% lepsza niż Avellino pod względem strzałów na mecz.

OgółemAvellinoPalermo
Strzały / mecz
12.75
9.00
16.50
Strzały celne / mecz
5.50
5.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
4.25
3.50
5.00
Skuteczność strzałów
15.7%
22.2%
12.1%
Strzały na gola
6.38
4.50
8.25
Strzały celne na gola
2.75
2.50
3.00
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemAvellinoPalermo
Match Offsides AVG
3.50
1.50
5.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
0.75
0.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Palermo jest o 51% lepsza niż Avellino pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAvellinoPalermo
xG (For)
1.32
1.05
1.59
xGA (Against)
1.16
1.21
1.11
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAvellinoPalermo
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00